Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Příslušenství pro krátké i dlouhé prázdninové výlety: vyrazte do přírody

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 14.8.2017

Slunce svítí, letní prázdniny jsou v plném proudu, ale rodiče mají jen pár dní volna. Ideální čas vyrazit na dovolenou. Ať už Váš výlet bude jen na pár dní, nebo třeba několik týdnů, Mercedes-Benz Accessories GmbH nabízí množství vysoce kvalitních doplňků a příslušenství, díky kterým si své prázdniny užijete ještě více.

Před začátkem dovolené je nutné se pořádně zabalit. Stylová cestovní taška od Mercedes-Benz „Weekender Classic“ se tohoto úkolu zhostí skvěle. Weekender se dodává v klasickém hnědém provedení a je vyroben z elegantního materiálu mixu hovězí kůže a bavlny / viskózy. Vnitřní design inspirovaly původní potahy sedadel třídy S z roku 1980. Kromě hlavního velkého prostoru je taška (cca 50 x 28 x 28 cm) vybavena další kapsou na zip pro uložení drobností. Pohodlné nošení Vám zajistí dvě držadla a ramenní popruh.

Pro ty, kteří dávají přednost kufru, je v nabídce Mercedes-Benz kufřík Upright 55 X’Blade. Černý design a 3D hvězda Mercedes-Benz dělají z tohoto zavazadla, vyrobeného značkou Samsonite pro Mercedes-Benz, skvělého partnera pro krátké výlety. Kufřík má velký hlavní oddíl s překříženými popruhy, samostatnou přihrádku s příčníky ve víku, malou kapsu uvnitř a dvě vnější kapsy na zip. Prostorný a praktický interiér má objem 44 litrů. Kromě toho je kufr vybaven vakem na oblečení či obuv, pytlem na prádlo a párem stabilních koleček. Upright 55 X’Blade váží cca 2,5 kg. Rozměry jsou 40 x 55 x 20 cm.

Každý, kdo hodně cestuje se smartphonem nebo tabletem dobře zná zprávu o nízkém stavu nabití baterie. Dvě nové přenosné nabíječky (tzv. Powerbank) od společnosti Mercedes-Benz Accessories GmbH a partnera CG Mobile umožňují dobití baterie, i když jste na míle daleko od nejbližší zásuvky. Tyto vysoce kvalitní nabíječky se zabudovanou lithium-polymer baterií jsou k dispozici ve dvou velikostech a výkonových úrovních (5 000 a 10 000 mAh). Mezi společné funkce patří rychlý port USB a čtyři LED indikátory nabíjení. Nabíjecí kabel USB je součástí balení. Vyvýšená kovová hvězda značky Mercedes na přední straně černých nabíječek podtrhuje celkový design. Dalším novým doplňkem je kabel 2 v 1 pro nabíjení i synchronizaci modelů iPhone®, iPad® a iPod®. Kompaktní kabel je vybaven konektory lightning a micro USB.

Společnost Mercedes-Benz Česká republika je generálním dovozcem automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Fuso pro Českou republiku. Firma působí na českém trhu od roku 1995 a jejím 100% vlastníkem je Daimler AG se sídlem v německém Stuttgartu. Společně se sítí autorizovaných dealerů zajišťují v ČR prodej a servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel uvedených značek. Sesterskými společnostmi jsou v ČR Mercedes-Benz Financial Services ČR, která zajišťuje financování a pronájem vozidel, a EvoBus Bohemia, která je zodpovědná za prodej a servis autobusů Mercedes-Benz a Setra.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?