Štítky: zaklikávejte pro filtraci

PLEON Impact zajistí komunikaci Adleru

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 8.12.2015

Největší český výrobce a prodejce reklamního textilu, společnost ADLER Czech, a. s., se dohodla na spolupráci s agenturou PLEON Impact. Ta od prosince bude zajišťovat jak PR komunikaci, tak některé speciální projekty. Adler se pro rozsáhlejší spolupráci s komunikační agenturou rozhodl poprvé ve své patnáctileté historii a hodlá za pomoci komunikačního mixu potvrdit svou roli jedničky na českém trhu.

"PLEON Impact jsme si vybrali především z důvodu jejich zkušenosti v oblasti PR a komunikace obecně jak na úrovni B2B komunikace, tak v B2C oblasti. Rychle se zorientovali v našem zadání a jejich přístup ke komunikaci pro značku Adler nás přesvědčil."

- František Grunt, marketingový ředitel ADLER Czech, a. s.

Fotogalerie

Společnost ADLER Czech a.s. je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v České republice, kde poskytuje unikátní know-how více než 15 let. V současné době působí v 16 evropských zemích. Moderní, plně automatizovaný sklad v Ostravě má denně k dispozici více než 14 000 000 kusů reklamního textilu. Dodávky na klíčové trhy – Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko jsou realizovány do 24 hodin, do zbytku Evropy do 48 hodin Všechny produkty značky Adler podléhají přísným kontrolním testům a nesou pečeť kvality Oeko-Tex Standard 100. Více na www.adler.info

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

O agentuře PLEON Impact

PLEON Impact byl založen v roce 1994 a stal se strategickým partnerem pro řadu velkých korporací, českých firem i odvážných projektů. Jako jedna z prvních agentur na českém trhu jsme získali certifikaci CMS (Consultancy Management Standard) v oboru PR dle mezinárodních standardů ICCO a jsme jedním ze zakládajících členů Asociace Public Relations Agentur (APRA). V průběhu let jsme se vypracovali z tradičního PR do všech odvětví, zásadních pro tvorbu efektivní komunikace. Kombinujeme média, PR, digital, social, eventy a zážitky. Tvoříme kompaktní tým a rámci uskupení agentur Kotelna 55. Jsme zároveň součástí největší globální komunikační a poradenské sítě Ketchum, zabývající se oblastmi public relations, public affairs, marketingu a korporátní komunikace. Díky tomu dokážeme reagovat opravdu na jakoukoliv komunikační výzvu a realizovat ji kdekoliv na světě.  Mezi naše největší klienty patří společnosti: PPG Deco Czech, Jan Becher Pernod Ricard, Mercedes-Benz, illy nebo ČSOB Pojišťovna.  Dlouhodobě se snažíme podporovat i projekty, které mají celospolečenský význam. Spolupracujeme s občanským sdružením Amélie, nevládní organizací Ashoka a organizací reSite.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?