Štítky: zaklikávejte pro filtraci

PLEON Impact spouští Newsroom – novou online platformu pro média

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 9.9.2015

PLEON Impact Newsroom, to je nová online platforma pro média založená na Social Media Release, tedy tiskové zprávě, která je obohacená o prvky sociálních sítí a doplněná dodatečným obsahem. Social Media Release, neboli SMR, je nový efektivní způsob komunikace směrem k médiím.

  • SMR rozšiřuje funkce klasické tiskové zprávy, přidává stručný a výstižný obsah doplněný o audiovizuální materiál a zároveň jej přehledně strukturuje.
  • Vše je možné sdílet na sociálních sítích, stáhnout do počítače nebo vytisknout. Social Media Release je obsahem připraveným na míru potřebám novinářů.

PLEON Impact Newsroom

  • Máte všechny materiály na jednom místě online.
  • Jednoduché vyhledávání dle klíčových slov.
  • Stahujete fotografie v tiskové kvalitě.
  • Průběžně aktualizovaný interaktivní a audiovizuální obsah.
  • Možnost registrace a zasílání aktuálních zpráv dle vašich preferencí.
  • Sdílejte obsah, který vás zaujal.

"Ze zkušenosti víme, že aktuální informace jsou pro novináře stále důležité, nicméně záleží na formě jejich poskytování a sdílení. PLEON Impact Newsroom znamená aktuální zprávy bez zahlcení mailboxu novináře. Každý si může najít buď pouze to nejdůležitější, nebo naopak, doplňkové informace a jedním klikem sdílet."

- Petr Lemoch, PR Director v agentuře PLEON Impact

Video

O agentuře PLEON Impact

PLEON Impact byl založen v roce 1994 a stal se strategickým partnerem pro řadu velkých korporací, českých firem i odvážných projektů. Jako jedna z prvních agentur na českém trhu jsme získali certifikaci CMS (Consultancy Management Standard) v oboru PR dle mezinárodních standardů ICCO a jsme jedním ze zakládajících členů Asociace Public Relations Agentur (APRA). V průběhu let jsme se vypracovali z tradičního PR do všech odvětví, zásadních pro tvorbu efektivní komunikace. Kombinujeme média, PR, digital, social, eventy a zážitky. Tvoříme kompaktní tým a rámci uskupení agentur Kotelna 55. Jsme zároveň součástí největší globální komunikační a poradenské sítě Ketchum, zabývající se oblastmi public relations, public affairs, marketingu a korporátní komunikace. Díky tomu dokážeme reagovat opravdu na jakoukoliv komunikační výzvu a realizovat ji kdekoliv na světě.  Mezi naše největší klienty patří společnosti: PPG Deco Czech, Jan Becher Pernod Ricard, Mercedes-Benz, illy nebo ČSOB Pojišťovna.  Dlouhodobě se snažíme podporovat i projekty, které mají celospolečenský význam. Spolupracujeme s občanským sdružením Amélie, nevládní organizací Ashoka a organizací reSite.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?