Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Plánujete nákup ohřívače vody? Pár dobrých rad se hodí.

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 15.6.2015

S jarem se budí nejen příroda, ale také naše chuť rekonstruovat a inovovat. Je čas na změnu – třeba na výměnu elektrického ohřívače vody. Jak vybrat ten správný a kam ho umístit?

  • Jak omezit tepelné ztráty – investice do druhého ohřívače se vyplatí, nenastavujte zbytečně vysokou teplotu
  • Každý prostor má své řešení, tj. vhodný ohřívač vody
  • Inteligentní funkce
  • Produktové tipy
  • Popisky k fotografiím na konci tiskové zprávy

 

"Ohřívače Velis Jsou tak chytré, že díky funkci Eco během prvního týdne provozu ´pochopí´, jak to v domácnosti chodí. Zaznamenají, kdy všichni vstávají a potřebují vodu na čištění zubů, sprchování a podobně, kdy odejdou za svými povinnostmi, a tím pádem teplou vodu nečerpají, a kdy se zase vracejí a spotřeba teplé vody roste."

- Ivan Talába, Servis Manager, Ariston Thermo

O společnosti ARISTON Thermo

Italská nadnárodní společnost Ariston Thermo Group má působnost po celém světě – své pobočky má ve více než 150 zemích a zaměstnává 6 600 lidí. Společnost se specializuje zejména na výrobu zařízení a technologií pro ohřev vody a vytápění pro domácnosti i průmyslové objekty a na obnovitelné zdroje energie. Do výzkumu a vývoje investovala společnost v loňském roce bezmála 61 milionů euro. V České republice má Ariston Thermo zastoupení od roku 1997 a své výrobky – ohřívače vody, plynové kotle a tepelná čerpadla, distribuuje prostřednictvím svých smluvních profesionálních partnerů s celorepublikovým pokrytím. Servis výrobků je zajištěn prostřednictvím široké sítě servisních partnerů.

Nejbližší prodejce a informace o kompletním programu výrobků Ariston najdete na www.ariston.com.

 

 

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?