Štítky: zaklikávejte pro filtraci

PEČENÍ I PŘEDVÁNOČNÍ ÚKLID S RADOSTÍ A LEHKOSTÍ. NEVĚŘÍTE?

Lucie Benešová

Publikoval Lucie Benešová dne 1.11.2017

Jak zvládnout předvánoční přípravy a k tomu si ještě v klidu vychutnat adventní atmosféru? Vsaďte na osvědčené pomocníky – úklidový systém Kobold a multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix® od společnosti Vorwerk CS k.s., která letos slaví 25. výročí na českém trhu.

Domácnost jako ze škatulky, na stole voní cukroví a domácí vánočka, rodina kolem stolu si užívá slavnostní náladu… Sen mnoha hospodyněk, ale realita bývá trochu víc hektická. Co s tím? Rezignovat na úklid? Objednat vánoční cukroví? Ne. Vše se dá zvládnout s pomocí inteligentních spotřebičů. Úklidový systém Kobold VK200 se postará o prach a nečistoty, multifunkční přístroj Thermomix® uvaří a pomůže s přípravami vánočních dobrot.

Od podlahy ke stropu rychle a efektivně

Úklid se systémem Kobold VK200 je neuvěřitelně jednoduchý a přesto důkladný. Díky praktickým nástavcům a příslušenství zvládne dokonale uklidit každý povrch v domácnosti a to doslova od podlahy po strop.

Na údržbu koberců a pevných podlah je určen automatický elektrický kartáč Kobold EB400. Pomocí senzorů rozpozná typ povrchu a tomu přizpůsobí výkon, rychlost a vzdálenost kartáče od podlahy. Elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 slouží k odstraňování prachu, drobků nebo chlupů domácích mazlíčků z polštářů, sedaček a jiných čalouněných povrchů. V kombinaci s dalšími nástavci je tento kartáč ideální i pro hygienickou údržbu matrací.

Chloubou systému je revoluční nástavec Kobold SP530  na čištění všech druhů  pevných podlah. Jedním tahem vysává i vytírá zároveň. Na 20 m2 podlah stačí pouze 100 ml vody a pár kapek čisticího prostředku. Ušetříte nejen za vodu, ale i spoustu drahocenného času.

Jednou z největších výhod úklidového systému Kobold je jeho unikátní filtrační systém, který ocení zejména v domácnostech s alergiky nebo astmatiky. Filtrační sáčky FP200 Premium 3v1 zachytí a bezpečně uzavřou 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie. Od nezávislého testovacího institutu TÜV Nord získaly certifikaci „Vhodný pro alergiky“.

Úklidový systém Kobold VK200 je zárukou čisté a zdravé domácnosti.

Sváteční menu svěřte Thermomixu®

V rámci předvánočního úklidu udělejte v kuchyni místo pro jednoho sympatického kuchaře. Multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix® TM5 s přehledem zvládne práci za 12 různých pomocníků a přitom nezabere více místa než list papíru. Váží, míchá, mele, seká, šlehá, hněte, emulguje, ohřívá, vaří, a dokonce vaří i zdravě v páře.

Součástí nabídky Thermomix® je i online receptová platforma Cookidoo® s nepřeberným množstvím inspirace pro každodenní vaření. Recepty vznikají v dílně receptových vývojářů a s přispěním předních kulinárních expertů. Jsou přehledně členěny podle tématu nebo zaměření, nechybí ani sekce pečení, sváteční menu nebo na party. Na své si přijdou i vegetariáni, vegani či uživatelé se speciálními stravovacími požadavky. A to není všechno. Pomocí příslušenství Cook-key® si uživatel přes wifi připojení snadno přenese vybrané recepty přímo na displej Thermomixu®. Samotné vaření je už pak snadné díky integrované váze, přednastavené teplotě, rychlosti a času v každém kroku.

Thermomix® představuje zcela novou éru vaření a inspirace v domácnosti. Co se tedy letos pustit do výroby jedlých dárků? Vaječný likér či domácí vánočka potěší každého.

25 let s vámi

Společnost Vorwerk CS k.s. působí České republice již od roku 1992 a stala se zakládajícím členem Asociace přímého prodeje. Za 25 let činnosti si získala téměř 400 000 spokojených zákazníků, kteří oceňují špičkovou kvalitu, inovativní technologii, moderní design a dlouhou životnost produktů.

Více informací o kompletním úklidovém systému Kobold najdete na kobold.vorwerk.cz a o multifunkčním kuchyňském přístroji Thermomix® TM5 na www.thermomix.cz a www.cookidoo.cz.

O společnosti Vorwerk

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu. Z původní továrny na výrobu koberců postupně vyrostla nadnárodní skupina, která se věnuje výrobě a přímému prodeji domácích spotřebičů a kosmetiky. O zákazníky se po celém světě stará 637 000 obchodních zástupců a 12 000 zaměstnanců. Skupina působí v 76 zemích a v roce 2016 dosáhla obratu 3,1 miliardy eur. I přes svůj celosvětový úspěch a velikost si stále uchovává rodinný charakter. Pro více informací navštivte www.vorwerk.cz.

VORWERK V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Vorwerk CS k.s. působí v České republice již od roku 1992 a stala se zakládajícím členem Asociace přímého prodeje. Za tuto dobu činnosti si získala téměř 400 000 spokojených zákazníků, kteří oceňují špičkovou kvalitu, inovativní technologii, moderní design a dlouhou životnost produktů.

VORWERK KOBOLD: PRÉMIOVÉ VÝROBKY PRO DOMÁCÍ ÚKLID

– jsou nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Značka Kobold vždy stála za špičkovými vysavači a úklidovými přístroji vynikající kvality. V průběhu let se díky technologickým inovacím řada produktů Kobold značně rozšířila. K základnímu systému přibyl nástavec na hloubkové vysávání koberců a nástavec na důkladné čištění pevných podlah, který vysává i vytírá zároveň. Aby byla nabídka pro úklid domova kompletní, nabízí Kobold i praktický čistič oken, ruční vysavač či moderní robotický vysavač s ovládáním na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Kobold nabízí kompletní úklidový systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz.

Lucie Benešová

Account Executive, PLEON Impact
tel.: +420 774 136 615
e-mail: lucie.benesova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?