Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Ochraňte dřevo v extrémních podmínkách

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 26.9.2016

I v těch nejhorších podmínkách potřebujeme, aby dřevo vydrželo co nejdéle krásné a zdravé. Jak ale zajistit jeho ochranu, když je vystaveno vysokým, nebo naopak nízkým teplotám, vodě, větru, sněhu i slunci? Překvapivě jednoduše – ošetřete jej pomocí nejkvalitnějších lazur. Značka BONDEX se specializuje na ochranu dřeva již 100 let. Zkušenosti a náročné podnebí Skandinávie, odkud značka pochází, zajistily, že BONDEX dnes patří k opravdovým odborníkům na péči o dřevo, na kterého se můžete spolehnout.

Lazury od značky BONDEX jsou ideální volbou pro ochranu dřeva v náročných podmínkách. Dřevo ochrání před všemi vnějšími vlivy a prodlouží tak jeho životnost. Navíc podtrhnou jeho krásu – na povrchu vytvoří film, který nepřekryje, ale zvýrazní přirozenou strukturu dřeva. Buďte si jistí, že vaše roubenka, pergola a další dřevěné prvky přečkají tu nejkrutější zimu i nejparnější léto.

Jak a kdy ošetřovat a více informací o lazurách se dozvíte v tiskové zprávě ke stažení.

O společnosti BONDEX

BONDEX představuje více než 100 letou dánskou zkušenost zejména v oblasti ochrany a ošetření dřeva. Jedná se o prémiovou značku, která je synonymem kvality, jednoduché aplikace a trvanlivosti. Pod značkou BONDEX naleznete ucelený sortiment lazur, laků, olejů, vosků, napouštědel a ostatních výrobků pro ochranu a péči o vaše dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?