Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Novým ředitelem výrobního závodu Becherovky je Tomáš Bryzgal

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 23.5.2016

Novým ředitelem výrobního závodu Jan Becher – Pernod Ricard se v květnu stal Tomáš Bryzgal. S nástupem do funkce zároveň převzal tajnou recepturu ikonického likéru.

  • Tomáš Bryzgal působí ve společnosti Jan Becher – Pernod Ricard od roku 2009.
  • Postupně zastával pozice Manažer garance kvality, Manažer QSE a Manažer technické podpory a QSE.
  • Poslední dva roky se věnoval zejména řízení systému kontroly kvality a integrovaného systému řízení ISO, technickému rozvoji výrobního závodu a realizaci investičních projektů.
  • Tomáš Bryzgal nastupuje na pozici po Vladimíru Darebníkovi, který vedl továrnu od roku 2007. Spolu s pracovními povinnostmi převzal nový ředitel i po staletí přísně střeženou recepturu na výrobu Becherovky Original. Oba jsou vázáni doživotní dohodou o mlčenlivosti.
  • V souvislosti s odchodem Vladimíra Darebníka přebírá pozici v představenstvu Jan Becher – Pernod Ricard obchodní ředitel Martin Pučalík, který ve společnosti pracuje již od roku 1998.

Fotogalerie

Jan Becher – Pernod Ricard je společností s českými kořeny a celosvětovou působností. Je součástí francouzského koncernu Pernod Ricard, druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě. V současné době na našem trhu distribuuje kromě Becherovky Original více než 40 známých světových značek alkoholu. Patří mezi ně Ballantine´s, Jameson, Absolut, Havana Club, Beefeater, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Kahlúa, Malibu, Jacob´s Creek, Champagne Mumm, Perrier-Jouët a mnohé další.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?