Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Nové pojištění proti internetovým rizikům lze nyní sjednat i on-line. ČSOB Pojišťovna novinku podpoří kampaní

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 26.1.2016

Jen pár dní poté, co ČSOB Pojišťovna uvedla jako první na český trh pojištění proti internetovým rizikům, přichází s dalším primátem. Nové pojištění lze sjednat tou nejjednodušší možnou cestou – on-line na internetu. Od února navíc ČSOB Pojišťovna novinku podpoří internetovou kampaní.

  • Pojištění internetových rizik nabízí ČSOB Pojišťovna od ledna na pobočkách nejen pojišťovny, ale i banky ČSOB. Od 22. 1. 2016 je produkt možné sjednat i on-line z pohodlí domova na www.csobpoj.cz.
  • O kampani: Kampaň bude outdoorová a on-linová.Outdoorová kampaň: 35 billboardových ploch na dálničních tazích, CLV a BB v Pardubicích, plakáty na prodejních místech ČSOB Pojišťovny. On-line kampaň: Bannery na Seznam.cz, Heureka.cz a Super.cz
  • 6 důvodů, proč si pojištění proti internetovým rizikům pořídit:
  • Bylo vámi objednané zboží z internetu poškozené, jiné nebo nepřišlo vůbec?
  • Naboural se vám někdo do elektronického bankovnictví?
  • Využil někdo vaše osobní data pro závazky, se kterými nesouhlasíte?
  • Setkali jste se na internetu s negativními a nepravdivými informacemi o vaší osobě?
  • Byli jste na sociálních sítích pomluveni nebo uraženi a byla ohrožena vaše dobrá pověst?
  • Zaplatil někdo vaší kartou na internetu bez vašeho souhlasu?

O skupině ČSOB

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy. Skupina ČSOB je tvořena bankou (působí pod obchodními značkami – ČSOB, Era a Poštovní spořitelna) a společnostmi, s nimiž je banka propojena. Finanční skupina ČSOB zahrnuje strategické společnosti v ČR ovládané přímo či nepřímo ČSOB, případně KBC, které nabízejí finanční služby, a to Hypoteční banku, ČSOB Pojišťovnu, Českomoravskou stavební spořitelnu, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a skupinu Patria. Své služby skupina ČSOB poskytuje všem typům zákazníků, a to jak fyzickým osobám, tak malým a středním podnikům, korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení.

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?