Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Nová kolekce IKEA: bezdrátové nabíjení pro pohodlnější bydlení

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 27.4.2015

IKEA představuje novou designovou kolekci, jejíž produkty propojují moderní technologii bezdrátového nabíjení mobilních telefonů a tabletů s krásným a funkčním vybavením domácnosti. Moderní řešení umí proměnit noční stolek, lampu nebo pracovní stůl v nabíjecí stanici. Nová kolekce výrobků se začne v obchodních domech v České republice stejně jako na dalších trzích prodávat v průběhu dubna 2015.

  • Nová technologie je založena na mezinárodně uznávaném a certifikovaném standardu Qi.
  • Novou kolekci, v níž jsou bezdrátové nabíječky zabudované do nočních stolků, stojacích a stolních lamp a pracovních stolů, navrhoval kromě jiných designérů i známý designér David Wahl.

"Z celé řady průzkumů i z návštěv u našich zákazníků doma jsme zjistili, že lidé nemají rádi změť kabelů. Navíc mají obavy, že nenajdou tu správnou nabíječku ve chvíli, kdy ji budou potřebovat a mobilní telefon se jim tak vybije. Naše inovativní řešení, v němž jsou bezdrátové nabíječky přímo zabudované v nábytku, život doma výrazně usnadní."

- Jeanette Skjelmose, manažerka IKEA pro oblast osvětlení a bezdrátového nabíjení.

IKEA

IKEA je společnost se švédskými kořeny vyrábějící bytové zařízení. V roce 1943 ji založil Ingvar Kamprad. Naším krédem je „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Z obchodního hlediska si klademe za cíl nabízet široký sortiment kvalitně navrženého a funkčního vybavení do domácností za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co možná nejvíce lidí. IKEA má více než 340 obchodních domů ve 43 státech/oblastech, z nichž 303 obchodních domů vlastní a provozuje IKEA Group. Obchodní domy IKEA Group v loňském roce přivítaly celkem 699 milionů návštěvníků.

Pro více informací navštivte www.ikea.com/cz/cs/ nebo Facebook.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?