Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Nová edice hotových odstínů Primalex Inspiro pro moderní domácnosti

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 17.5.2016

Řada již namíchaných odstínů Primalex Inspiro rozšířila svou nabídku o nové elegantní odstíny, jejichž volba vychází z obsáhlé analýzy preferencí zákazníků, trendů a vývoje v oblasti výmalby v domácnostech. Navíc mají nový atraktivní obal. Barevné kolečko na obalu napodobuje strukturu běžné stěny a dopomůže s výběrem přesného odstínu.

V řadě Primalex Inspiro nově najdete barvy:

  • Ocelová šeď
  • Slonová kost
  • Medový okr
  • Pudrová růž
  • Jarní zeleň

Primalex Inspiro je navíc nyní v atraktivnějších a přehlednějších obalech. Z dálky je možné identifikovat jednotlivé barevné skupiny, ze kterých už si pak velmi jednoduše vyberete přesný odstín. Barevné kolečko, které jej na obalu znázorňuje, bylo navíc vyvinuto tak, aby maximálně napodobilo strukturu běžné stěny a věrně ukázalo skutečný odstín.

Více informací naleznete v tiskové zprávě ke stažení.

Fotogalerie

O společnosti Primalex

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí přibližně 300 Kolorovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?