Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Nostress – místo v centru Prahy na výjimečné jídlo i na dobrou kávu

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 2.6.2016

Kavárna a restaurace Nostress kousek od Staroměstského náměstí v Praze se oblékla do nového kabátu, a stala se klidným místem v centru Prahy, kde se můžete zastavit na dobrou kávu illy za přijatelnou cenu. Po rekonstrukci se interiér podniku stal útulnějším a zaujme každým detailem. Změny jsou vidět i v jídelním lístku. Kuchyně nabízí mezinárodní pokrmy, které šéfkuchař z Alžírska vždy doplní o nečekané chutě. Přibylo například i vlastní pečivo a vzhledem k tomu, že majitelé mají mnoho let zkušeností z kavárenského oboru, je zdejší káva illy vyhlášená. Celodenní koncept pak zajišťuje, že si na své přijdete v jakékoliv denní době.

  • Nostress café restaurant funguje v ulici V Kolkovně v Praze již od roku 2001 a za tu dobu si získal mnoho spokojených zákazníků.
  • Říkal jsem si, že to místo má svůj nezaměnitelný půvab a byla by velká škoda ho opouštět,“ popisuje první myšlenky jeden
    ze spolumajitelů Petr Mrázek, který již v minulosti s partnery vybudoval síť osmi úspěšných kaváren.
  • Uvědomuje si však, že vedení restaurace se v mnohém liší. Věděl, že podnik vyžaduje určité obměny, ale že to, co funguje, je potřeba zachovat. Šel tak přímo za stálými zákazníky a ptal se na jejich názor. Zjišťoval například, jaká jídla by podle nich měla na jídelním lístku zůstat.
  • Novinkou je celodenní koncept. Ráno si můžete vybrat z pestré nabídky snídaní, pochutnat si na domácích croissantech a dalším pečivu i na skvělé kávě illy za jednu z nejnižších cen v okolí Staroměstského náměstí. S obědem přichází oblíbené byznys menu a večer se stává z Nostress café restaurantu příjemná oáza pro posezení s partnerem nebo s přáteli.

Ve velké konkurenci je důležité podnik přizpůsobit klientele v širším měřítku. Proto se nespecializujeme pouze na obědy nebo kávu, ale chceme zajistit výborné služby jak při snídaních, tak při obědech, nabídnout prostředí pro schůzky u odpolední kávy i útulné místo a výjimečná jídla k večeři. Uvědomujeme si, že musíme být bezchybní non stop a v tomto oboru je důležitý každý detail,“ vysvětluje Petr Mrázek.

  • Důležitým článkem Nostress café restaurantu je šéfkuchař, který zde vaří neuvěřitelných 12 let. Díky němu je místní kuchyně výjimečná. Původem Alžířan vystudoval vysokou francouzskou kuchyni a jeho záběr je díky zkušenostem velmi široký. Specialitou je jeho obliba práce s kořením, pomocí kterého vždy jídlům dodá unikátní, nečekanou chuť.

Navštivte Nostress café restaurant V Kolkovně 9 na Praze 1 a okuste sami nezaměnitelnou atmosféru místa, kde stres nemá své místo. Více na www.nostress.cz.

O kávě illy

Káva illy se již od roku 1933 praží v italském přístavním městě Terst a vyváží se do více než 140 zemí světa. Její unikátní chuť určuje pečlivě sestavená směs devíti druhů 100% kávy arabica, kterou sestavují degustátoři z několika tisíců vzorků. Illy je ve světě známé nejen jako prémiová káva, ale také jako značka, která neustále přichází s inovacemi a snaží se o udržitelný rozvoj. Po celém světě, včetně České republiky provozuje vzdělávací systém Univerzita kávy, který je určen jak profesionálům, tak zájemcům z řad veřejnosti. V Brazílii pak illy provozuje speciální centrum pro pěstitele. Illy je stále italskou rodinnou firmou.

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?