Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Nedovolte plísním a bakteriím obývat váš domov!

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 1.6.2015

Plísně a bakterie se mohou v domácnosti vyskytovat i když nejsou vidět a nést s sebou rizika ohrožující nejen pohodlí, ale i zdraví. Preventivním opatřením před řáděním těchto škůdců ve vašem domově jsou speciální antibakteriální nátěry. Nátěry Johnstone´s Microbarr Anti Bacterial zabraňují množení bakterií, chrání domov před růstem řas a plísní a vytváří prostředí vhodné i pro alergiky nebo astmatiky. Řada zahrnuje pololesklou a matnou barvu.

  • Málokdo si uvědomuje, že i ve  stěnách domova je velké riziko výskytu zdraví škodlivých bakterií nebo plísní.
  • Pobyt v zaplísněném prostředí může vyvolávat alergie, astma nebo způsobovat dýchací potíže. Bakterie způsobují infekce.
  • Antibakteriální nátěry Johnstone´s vám pomohou udržet prostor tak čistý a zdravý, že bude vhodný i pro alergiky, astmatiky nebo miminka.
  • Nátěry Johnstone´s Microbarr Anti Bacterial byly vyvinuty na bázi stříbrného iontu, který zabraňuje množení MRSA, E.Coli a dalších 150 druhů bakterií. Neobsahují chemikálie a jsou proto vhodné také do místností s nejvyššími nároky na hygienu, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně nebo spíže.
  • Díky obsahu fungicidů a algicidů chrání také před růstem řas a plísní.
  • Odborníci tyto nátěry doporučují pro použití ve školkách a školách, nemocnicích nebo lékařských a veterinárních ordinacích.

O společnosti Johnstone´s

Prémiová značka Johnstone´s nabízí od roku 1890 úplný sortiment barev na povrchové úpravy vnitřních i venkovních ploch. Její výroba je akreditovaná podle ISO 9001 a ISO 14001 a její prioritou je kvalita, minimalizace negativních vlivů na životní prostředí, bezpečnost a ochrana zdraví. Všechny výrobky jsou navíc vyráběny podle systému kvality schváleného Britským úřadem pro normalizaci (BSI). V současné době náleží značka Johnstone´s do portfolia společnosti PPG. Pro vysokou kvalitu produktů a spolehlivé služby si značka Johnstone´s získala na trhu s nátěrovými hmotami vynikající pověst. Johnstone´s s již více než 100letou tradicí vychází díky svým dlouholetým zkušenostem a odborným a technologickým znalostem vstříc profesionálům a spolehlivě plní jejich požadavky.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?