Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Na pražské náplavce se odehraje originální fotbalový turnaj TANGO LEAGUE

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 9.8.2017

Turnaj adidas Tango League se díky partnerství se společností A3 SPORT bude poprvé konat v České republice, a to v sobotu 12. srpna na Smíchovské náplavce. Týmy se utkají ve formátu zápasů 4 proti 4 včetně oficiální české komunity Tango Squad. Patronem akce je ikona Juventusu Turín Pavel Nedvěd. Pro diváky je navíc připraven bohatý doprovodný program.

  • Celosvětový turnaj adidas Tango League poprvé v České republice
  • 8. 2017 na Smíchovské náplavce
  • Hraje se 4 na 4 bez brankáře
  • Vítěz bude reprezentovat Českou republiku na turnaji ve Varšavě

 

Unikátní koncept streetfotbalového turnaje adidas Tango League vznikl na začátku roku 2016 a postupně se úspěšně rozšířil do celého světa. Umožňuje hráčům ukázat dovednosti v zápasech 4 proti 4 na malém hřišti se speciálním umělým povrchem o rozměrech 20×10 metrů. Pro první tři týmy jsou připraveny věcné ceny od společnosti adidas. Vítěz turnaje navíc získá unikátní trofej Tango League a možnost reprezentovat Českou republiku na turnaji ve Varšavě. Mimo týmové soutěže Tango League zaměřuje i na dovednost jednotlivých hráčů. V rámci každého turnaje je zvolen „MVP hráč“ (Most Valuable Player – nejplatnější hráč), jehož technika s míčem je nejlepší a nejkreativnější. Na něj pak čeká speciální cena v podobě tří párů špičkových kopaček na všechny tři povrchy.

“Věříme, že fotbal nepatří pouze na stadiony a čerstvě posekaný pažit, a proto ho skrz Tango League přinášíme přímo do ulic velkých měst po celém světě. Díky tomu mohou fotbalisté hrát na místech a způsoby jako nikdy předtím. Těší nás, že se nám podařilo tento projekt rozšířit i na Prahu a těšíme se v sobotu na všechny hráče i diváky!” říká Pavel Nedvěd.

Pražského turnaje, který je volně přístupný veřejnosti, se může zúčastnit každý ve věku 15 až 25 let. Stačí, aby kdokoli ze zájemců sestavil sedmičlenný tým a přihlásil jej na odkazu tango.a3sport.cz. Zápasy v základní skupině se hrají na dva poločasy po 3 minutách a v play off se délka poločasu zvyšuje na 4 minuty. Finálový zápas se hraje se na 2x 5 minut.


Hřiště a doprovodný program

Pro turnaj budou na náplavce postaveny 2 hrací hřiště a 1 tréninkové, kde si budou moci příchozí diváci i hráči vyzkoušet nejnovější fotbalovou obuv značky adidas, změřit rychlost kopu, zakličkovat mezi překážkami a předvést své umění s míčem. Dále bude pro diváky připravena SONY Playstation zóna, kde bude k dispozici několik konzolí s hrou FIFA. Večer se navíc bude konat koncert rappera Suverena.

 

Registrace

Adidas Tango League propojuje intenzivní tempo a technické finesy pouličního fotbalu s moderním prostředím sociálních sítí. Proto se každý hráč, který se chce Tango League zúčastnit, musí zaregistrovat a přihlásit pomocí Instagramu nebo Twitteru. Kamarádům, které chce mít v týmu, pošle následně pozvánku s unikátním kódem. Úkolem všech hráčů před turnajem je být na Instagramu a sociálních sítích co nejaktivnější a nejkreativnější s hashtagem #TANGOLEAGUE. Z registrovaných týmů budou totiž vybrány ty, které jsou na sociálních sítích nejlepší.

 

Přihlásit se je možné na stránkách tango.a3sport.cz.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?