Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Místo záclon stínění šité na míru

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 12.3.2015

Probuďte v sobě tvůrčího ducha a oživte svůj interiér zajímavým doplňkem. Nemusíte se hned pouštět do nákladné nebo náročné rekonstrukce. Stačí si pohrát s textiliemi a barvami. Začněte třeba okny a pořiďte jim atraktivnější zastínění. Interiérové plisé od největšího výrobce stínění CLIMAX spolehlivě zkrotí ostré jarní slunce a díky svým vlastnostem je jedničkou v zastínění atypických oken, dveří či velkých skleněných ploch zimních zahrad.

Přednosti a výhody plisé:

  • Variabilní a hlavně funkční výrobek vhodný do bytu, kanceláře či zimní zahrady.
  • Hravě si poradí s neobvyklými tvary (lichoběžníky, trojúhelníky, půlkruhy apod.) nebo střešními okny.
  • Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je plisé ojedinělé tím, že intenzitu stínění je možné nastavit současně stažením nebo vytažením horního či dolního profilu. To umožňuje vytvořit stínící pruh libovolné výšky.
  • V jednom okně lze kombinovat i dva odlišné typy látek – například pro rozdílné potřeby denního zastínění a nočního zatemnění.
  • Plisé se instaluje přímo na okenní křídlo nebo dveře, čímž umožňuje plnohodnotné používání bez nutnosti vytahování.
  • Látku lze zvolit s různou propustnost světla (transparentní, polotransparentní, dim out, zatemňovací).
  • Předností je i snadná údržba. Plisé stačí jednou za čas ponořit do vodní lázně a vyvěsit.

"Praktickou výhodou plisé je možnost nainstalovat do okna kombinaci dvou látek pro denní a noční použití. V provedení den/noc se během dne budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní tkaninu a v noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. "

- David Žabčík, CLIMAX

Video

O společnosti Climax

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice a patří mezi přední evropské výrobce. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. CLIMAX se zabývá výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti stínicí techniky. Rozsáhlé výrobní provozy, vlastní vývojové centrum a sídlo společnosti se nachází ve Vsetíně.

Více informací na www.climax.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?