Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Mercedes-Benz Cars na Ženevském autosalonu

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 26.2.2018

Kromě třídy A, třídy G a nového čtyřdveřového modelu Mercedes-AMG GT Coupé bude středem pozornosti v expozici značky Mercedes-Benz na letošním autosalonu v Ženevě také světová premiéra faceliftu třídy C v karosářských verzích sedan a kombi, vybavených novými zážehovými a vznětovými motory i hybridním pohonem s možností vnějšího nabíjení. Tisková konference bude zahájena v první tiskový den, 6. března, ve 12:30 h v hale 6.

Třída C, nejúspěšnější modelová řada značky Mercedes-Benz, vstupuje do pátého roku výroby současné generace s rozsáhlými modifikacemi. Vnější i vnitřní design byl stylově modernizován. Zcela nová je elektronická soustava. Na přání se dodává kompletně digitální panel přístrojů s displejem a multimediální systémy s nabídkou informací a hudby na míru zákazníka. Také asistenční systémy profitují z nové elektrické a elektronické soustavy a nyní jsou na úrovni vozů třídy S. Aktuální generace třídy C byla ve čtvrtém roce své existence nejprodávanější modelovou řadou značky Mercedes-Benz. V roce 2017 bylo na celém světě celkem prodáno více než 415 000 vozů v karosářských verzích sedan a kombi.

Nový vzhled třídy C se vyznačuje spojením sportovního ducha s emocemi a inteligencí. Vizuálně se modernizace dotkla především přídě vozidla, jakož i designu světlometů a zadních svítilen. Verze AMG Line má po modernizaci „diamantovou“ masku chladiče ve standardní výbavě. Kromě toho byly pro všechny výbavové linie nově navrženy přední nárazníky, které mají buď stříbrnou ozdobnou lištu (standardní výbava), chromovanou ozdobnou lištu (v kombinaci s exteriérem AVANTGARDE) nebo třídílnou chromovanou lištu (exteriér EXCLUSIVE).

Video

Společnost Mercedes-Benz Česká republika je generálním dovozcem automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Fuso pro Českou republiku. Firma působí na českém trhu od roku 1995 a jejím 100% vlastníkem je Daimler AG se sídlem v německém Stuttgartu. Společně se sítí autorizovaných dealerů zajišťují v ČR prodej a servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel uvedených značek. Sesterskými společnostmi jsou v ČR Mercedes-Benz Financial Services ČR, která zajišťuje financování a pronájem vozidel, a EvoBus Bohemia, která je zodpovědná za prodej a servis autobusů Mercedes-Benz a Setra.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?