Štítky: zaklikávejte pro filtraci

KCT Data zahájila spolupráci s PLEON Impact

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 6.6.2016

Společnost KCT Data, s.r.o. působí v oblasti podnikového aplikačního softwaru SAP od roku 1999 a její význam v rámci oboru neustále narůstá. Spolupráce s agenturou PLEON Impact v oblasti komunikace a PR má její aktivity ještě více podpořit, a to nejen na domácím, ale i zahraničních trzích.

 

„Těší nás, že jsme se na spolupráci dohodli právě s KCT Data, perspektivní firmou, která má výjimečné know-how a umí s ním velmi dobře pracovat. Vždyť na SAP Quality Awards pravidelně získávají v prestižní kategorii inovací ocenění za realizované projekty, a to nejen v českém kole, ale také v regionu EMEA (Europe, Middle East & Africa). Na nás je, abychom tento potenciál dokázali maximálně vytěžit také v oblasti komunikace a podpořili tak její byznys“, komentuje zahájení spolupráce Filip Řepa, Managing Director PLEON Impact.

 

Spolupráce se bude zpočátku týkat poradenství v oblasti PR, především pak media relations. „Velký prostor vidíme také v digitální komunikaci. V současné době připravujeme strategii, jak i touto cestou zvýšit povědomí o KCT Data nejen na českém trhu, ale také v německy mluvících zemích a návazně i v dalších státech Evropy“, doplňuje Filip Řepa.

 

Evžen Mayer, CEO KCT Data dodává: „Agenturu jsme po ne zcela pozitivních zkušenostech z minulosti vybírali velmi pečlivě, stojíme o spolehlivého partnera a dlouhodobou spolupráci. PLEON si získal naši důvěru a věříme, že nás přesvědčí o kvalitě poskytovaného servisu.“

Fotogalerie

KCT Data, s.r.o. působí v oblasti podnikového aplikačního softwaru SAP od roku 1999. SAP Partnerem je od roku 2000. V roce 2011 se stala vůbec prvním partnerem Sybase Product Czech pro vývoj mobilních aplikací a v roce 2013 také prvním partnerem SAP pro vývoj mobilních aplikací v ČR. V průběhu své podnikatelské činnosti se stala respektovaným partnerem mnoha významných společností nejen v Evropě, ale i v USA, Rusku či Malajsii. Díky týmu zkušených software architektů, projektových manažerů, konzultantů a vývojářů KCT Data vytvořila celou škálu produktů pro různé oblasti podnikových procesů, které je možné dále rozvíjet a doplňovat o další funkcionality, přesně podle aktuálních potřeb klientů. Projekty realizované KCT Data od roku 2014 opakovaně získávají prestižní ocenění SAP Quality Awards v kategorii inovací, navzdory těžké mezinárodní konkurenci čítající stovky přihlášených projektů. KCT Data je ryze českou společností bez zahraniční účasti. Více na www.kctdata.cz.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?