Štítky: zaklikávejte pro filtraci

KCT Data představila na konferenci SAP Forum unikátní řešení využívající technologii SAP HANA Cloud Platform

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 8.9.2016

Špičkové cloudové řešení vyvinula česká společnost KCT Data pro svého britského partnera Percipience Software Limited, jehož CEO Anthony Groves promluvil i v rámci panelové diskuze o výzvách v dnešním obchodě a marketingu: “moderní podnikatelské prostředí vyvíjí na podnikatele a společnosti tlak získat jakoukoliv výhodu a proto jsme vyvinuli toto řešení – abychom jim pomohli uspět v extrémně konkurenčním prostředí. Jsem rád, že jsme jako svého partnera pro návrh a vývoj zvolili KCT Data a věřím, že se nám společně podařilo vytvořit řešení, které spojuje špičkovou technologii a vysokou přidanou hodnotu”.

• KCT Data svými produkty potvrzuje, že patří ke světové špičce ve vývoji aplikací v prostředí SAP

• Řešení pro Percipience Software Ltd. využívá nejnovější SAP technologie SAP HANA Cloud Platform

• Moderní cloudové technologie naplno ukazují svůj potenciál a představují trend pro moderní byznys

 

O výhodách nasazení SAP HANA Cloud Platform hovořil také Evžen Mayer, CEO KCT Data, ve své prezentaci zaměřené na praktické aspekty tohoto řešení. „V moderním světě obchodu se síla stále více přesouvá do rukou kupujícího, který disponuje obrovským množstvím informací. Řešení, které jsme vyvinuli v prostředí SAP HCP poskytuje obchodníkům možnost naplno využívat všech dat, která mají k dispozici, aby zefektivnili všechny části prodejního procesu a při počítání měsíčních tržeb měli lepší náladu,“ uvedl Evžen Mayer. „Vysoká modabilita a masivní databázová nadstavba představuje novou dimenzi řízení vztahů se zákazníky,“ dodal.

 

Společnost KCT Data měla na konferenci i další zástupce v tematických blocích. Ve workshopu CIO nové generace Dan Bochořák popsal, jak je možné v prostředí HANA Cloud Platform efektivně vyvíjet aplikace přesně podle potřeb klientů a napojit je na stávající datové systémy. V sekci SAP CodeJam, neformálním společenském bloku zaměřeném především na diskuzi mezi developery o nejnovějších trendech ve vývoji aplikací pro SAP platformy, představil developer KCT Data Jan Kolinger funkčnost modulu Demand Central, vyvinutého právě v prostředí SAP HANA Cloud Platform.

Neotřelý a novátorský přístup společnosti KCT Data k vývoji aplikací podtrhla i nevšední komunikace, kdy na SAP Fóru létaly vzduchem létající opice s logem společnosti, které mohli účastníci získat u jejího stánku „Ze zkušeností dobře víme, že v dnešním byznysu, a to nejen v IT, se věci mění raketovým tempem a občas na Vás přiletí problém stejně jako tato řvoucí opice. Ale když se na problém, respektive opici, dobře podíváte ze všech stran, naleznete řešení nebo někoho, kdo vám pomůže. Proto mají opičky na plášti naše logo. Nebojíme se žádné výzvy, ať už je to létající primát nebo kolabující podnikový systém,“ dodal k výrazné kampani Evžen Mayer.

KCT Data, s.r.o. působí v oblasti podnikového aplikačního softwaru SAP od roku 1999. SAP Partnerem je od roku 2000. V roce 2011 se stala vůbec prvním partnerem Sybase Product Czech pro vývoj mobilních aplikací a v roce 2013 také prvním partnerem SAP pro vývoj mobilních aplikací v ČR. V průběhu své podnikatelské činnosti se stala respektovaným partnerem mnoha významných společností nejen v Evropě, ale i v USA, Rusku či Malajsii. Díky týmu zkušených software architektů, projektových manažerů, konzultantů a vývojářů KCT Data vytvořila celou škálu produktů pro různé oblasti podnikových procesů, které je možné dále rozvíjet a doplňovat o další funkcionality, přesně podle aktuálních potřeb klientů. Projekty realizované KCT Data od roku 2014 opakovaně získávají prestižní ocenění SAP Quality Awards v kategorii inovací, navzdory těžké mezinárodní konkurenci čítající stovky přihlášených projektů. KCT Data je ryze českou společností bez zahraniční účasti. Více na www.kctdata.cz.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?