Štítky: zaklikávejte pro filtraci

KAR vám pod značkou ADESA Europe představuje budoucnost online nákupů vozidel

Zuzana Kuklová

Publikoval Zuzana Kuklová dne 26.6.2019

KAR Auction Services Inc. (NYSE: KAR), globální poskytovatel remarketingových a technologických řešení v oblasti vozů, představuje digitální aukci pod novou značkou ADESA Europe. ADESA Europe navazuje na značku se sídlem v Belgii: CarsOnTheWeb (COTW). Po akvizici ze strany KAR v únoru 2019 je COTW plně integrován do skupiny KAR. Značka ADESA Europe posiluje jméno a postavení skupiny KAR v mezinárodním měřítku, ze Severní Ameriky přes Velkou Británii až do pevninské Evropy. ADESA Europe bude nadále poskytovat zákazníkům COTW kvalitní prostor pro velkoobchodní aukce vozidel. Tato platforma elegantně propojuje výrobce původních zařízení (OEM), majitele vozového parku, velkoobchodníky a dealery ve více než padesáti zemích.

Značka ADESA si již vybudovala silnou pozici v Severní Americe a Velké Británii. CarsOnTheWeb je zase přední platformou pro přeshraniční remarketing vozů v pevninské Evropě,“ uvádí Benjamin Skuy, výkonný viceprezident KAR pro mezinárodní trhy a strategické investice. „CarsOnTheWeb se do skupiny KAR nejlépe začlení právě rozšířením značky ADESA do celé Evropy. Skupina KAR má pevné vazby v oboru a dobré zázemí v oblasti auto tech, dat a doplňkových služeb. Díky tomu ADESA Europe povede a urychlí rozvoj evropského trhu.“

Značka ADESA Europe bude rozšířena na všechny místní trhy, kde působí, například ADESA Belgium, ADESA France, ADESA Germany, ADESA Italy, ADESA Netherlands nebo ADESA Spain.

„Již teď těžíme z pověsti KAR jako nové matky a, jakožto nefalšovaná ADESA, můžeme do budoucna rozšířit náš prověřený, ziskový provozní model,“ říká Johan Meyssen, CEO ADESA Europe. „Jakožto ADESA Europe máme schopnost poskytovat elegantní, uživatelsky příjemné a propojené služby v celosvětovém měřítku, pokračovat tak v růstu a lépe uspokojovat potřeby našich zákazníků.“

ADESA Europe nabízí prodejcům i nákupčím po celé Evropě celou škálu aukcí vozů, přepravu, financování a související podporu. Společnost má nástroje online i pro mobilní telefony dostupné v devatenácti jazycích. V reálném čase umožňují vyhledávání, přihazování, platby a plánování přepravy. ADESA Europe poskytuje komplexní platby v souladu s předpisy o DPH, transfer dokumentů a poprodejní asistenci, která pokrývá 97 % přeshraničních transakcí.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?