Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Jan Becher – Pernod Ricard představuje nový korporátní web

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 17.9.2015

Novou webovou prezentaci spustila na www.pernod-ricard.cz společnost Jan Becher – Pernod Ricard. S novou grafickou podobou přináší také větší přehlednost a interaktivitu. Za cíl si klade moderní a intuitivní formou představit veškeré produkty, služby a hodnoty společnosti.

  • Nové stránky odrážejí české kořeny a celosvětovou působnost společnosti, ruku v ruce s rostoucími technologickými trendy a nároky uživatelů.
  • Web se nově přizpůsobí všem typům elektronických zařízení.
  • Nové stránky pocházejí z dílny agentury MistyLab.
  • Jsou nabité informacemi o aktivitách skupiny Pernod Ricard, managementu, historii a velká pozornost je věnována odpovědné konzumaci alkoholu.
  • Návštěvník nového webu se vedle podrobných informací o více než 40 světových značkách alkoholu dozví také o službách, které společnost nabízí.
  • Může si objednat barmana na oslavu narozenin, vytvořit si vlastní personalizovanou lahev nebo se s přáteli nechat zasvětit do tajů irské whiskey, francouzského šampaňského nebo anglického ginu.
  • Kromě aktuálně spuštěných korporátních stránek byla na www.prestigeselection.cz spuštěna microsite, která představuje exkluzivní nabídku prémiových destilátů a šampaňského společnosti Jan Becher – Pernod Ricard.
  • Zároveň se v nejbližší době připravuje start profi webu určeného pro obchodní partnery a odbornou veřejnost.

Jan Becher – Pernod Ricard je společností s českými kořeny a celosvětovou působností. Je součástí francouzského koncernu Pernod Ricard, druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě. V současné době na našem trhu distribuuje kromě Becherovky Original více než 40 známých světových značek alkoholu. Patří mezi ně Ballantine´s, Jameson, Absolut, Havana Club, Beefeater, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Kahlúa, Malibu, Jacob´s Creek, Champagne Mumm, Perrier-Jouët a mnohé další.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?