Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Jakub Vágner a jeho tým pořádají ve spolupráci s Moravským rybářským svazem Evropský šampionát v lovu kaprů STAIRS 2 HELL

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 24.8.2017

Tento týden se na Novomlýnské nádrži v srdci jižní Moravy konají mezinárodní rybářské závody v lovu kaprů příznačně nazvané Stairs 2 Hell. Akce se koná ve spolupráci s Moravským rybářským svazem a Povodím Moravy a pod záštitou pana hejtmana Jihomoravského kraje Bohumila Šimka, pana ministra zemědělství Mariana Jurečky a paní ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové.

Závod trvá neuvěřitelných 114 hodin nonstop a účastní se ho 60 dvou až tříčlenných týmů nejen z České a Slovenské republiky, ale i z Maďarska, Bulharska, Polska, Rakouska, Švýcarska a Holandska. Nyní, zhruba v půlce závodu, je chycených přibližně 50 bodovaných ryb (kaprů nad 7 kg), přičemž největším úlovkem je monstrózní šupináč o hmotnosti těžko představitelných 16,53 kg! A dá se předpokládat, že do konce závodů se chytí ještě větší! Aktuální první místo patří zkušenému týmu Karla Nikla, který je známým a uznávaným českým rybářem a závodníkem. Pořadí se ale může každou chvíli změnit a o vítězi může rozhodnout třeba i jediná ryba. Závod tedy bude jistě velmi zajímavý a napínavý až do samého konce.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?