Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Jak na dřevěnou protiskluzovou podlahu

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 1.12.2015

Má vaše dřevěná podlaha už nejlepší léta za sebou? Rádi byste obnovili její krásu a zároveň ji ochránili před podrážkami bot, vylitou vodou nebo před drápky svého čtyřnohého mazlíčka? Ošetřete ji pomocí podlahového laku Johnstone’s Quick Dry Polyurethane Floor Varnish. Nátěr odolá škrábancům, nebude klouzat, zabrání poškozování podlahy a zvýrazní přirozenou krásu a strukturu dřeva. Vybrat si můžete lesklé nebo saténové provedení.

Quick Dry Polyurethane Floor Varnish od prémiové anglické značky Johnstone’s je vodou ředitelný, bezbarvý podlahový lak vhodný na všechny typy dřevěných a korkových podlah v interiéru. Postupujte podle návodu v tiskové zprávě a vaše podlaha si udrží svou krásu dlouhá léta.

O společnosti Johnstone´s

Prémiová značka Johnstone´s nabízí od roku 1890 úplný sortiment barev na povrchové úpravy vnitřních i venkovních ploch. Její výroba je akreditovaná podle ISO 9001 a ISO 14001 a její prioritou je kvalita, minimalizace negativních vlivů na životní prostředí, bezpečnost a ochrana zdraví. Všechny výrobky jsou navíc vyráběny podle systému kvality schváleného Britským úřadem pro normalizaci (BSI). V současné době náleží značka Johnstone´s do portfolia společnosti PPG. Pro vysokou kvalitu produktů a spolehlivé služby si značka Johnstone´s získala na trhu s nátěrovými hmotami vynikající pověst. Johnstone´s s již více než 100letou tradicí vychází díky svým dlouholetým zkušenostem a odborným a technologickým znalostem vstříc profesionálům a spolehlivě plní jejich požadavky.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?