Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Inoutic rozšiřuje nabídku předsazených křídel a zdvižně posuvných dveří

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 3.11.2015

Společnost Inoutic, přední evropský výrobce PVC okenních profilů, představila nová předsazená okenní křídla Eforte a Prestige, která je možné osadit až čtyřsklem, a nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76 s novým designem. Novinky si lze dopřát s trendy šedými fóliemi na šedém základním profilu. Inoutic je jediným výrobcem, který tuto možnost nabízí.

Nové předsazené křídlo Eforte –  energeticky úsporné a ideální pro zasklení trojskly, ale možno osadit i čtyřsklem.

Nové předsazené křídlo Prestige – s novou předpřipravenou lepicí páskou pro vlepování zasklení a s pěnovou vložkou pro ještě lepší izolační vlastnosti oken.

Nové zdvižně posuvné dveře Inotuci HST 76 – nový design křídla, zasklení až do šířky 52 mm.

 

Fotogalerie

O společnosti Inoutic

Společnost Inoutic je dceřiná společnost belgického koncernu Deceuninck, předního výrobce vysoce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů a stavebních systémů, zejména obkladů a teras z kompozitního materiálu Twinson. Skupina Deceuninck patří mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 25 zemích světa v Evropě, severní Americe a Asii, kde zaměstnává přes 3400 spolupracovníků. V roce 2014 skupina Deceuninck vykázala čistý zisk ve výši 10,5 milionů EUR a konsolidované tržby vzrostly na 552,8 milionů EUR.

Pobočka Inoutic se sídlem v Popůvkách u Brna byla založena v roce 1993 a v roce 2013 oslavila 20 let úspěšného působení na Českém trhu. Jako dceřiná obchodní jednotka zajišťuje distribuci okenních a dveřních systémů a dalších stavebních systémů v České republice, Slovensku a Maďarsku.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?