Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Inoutic / Deceuninck navštívila belgická velvyslankyně

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 1.10.2015

Brněnská pobočka předního evropského výrobce PVC okenních profilů společnosti Inoutic / Deceuninck uvítala v úterý v odpoledních hodinách belgickou delegaci v čele s velvyslankyní Belgického království.

Velvyslankyně Belgického království Její Excelence, paní Francoise Gustin, si prohlédla sídlo tuzemského zastoupení významné belgické firmy a pohovořila i se zaměstnanci a vedením společnosti.

Francoise Gustin navštívila pobočku Inoutic / Deceuninck v rámci svých pravidelných cest po regionech České republiky.

Zdvořilostní návštěvy se zúčastnili také pan Frederik De Potter, vlámský obchodní atašé, a pan Eric Schmitz, obchodní atašé pro Valonsko a Brusel.

"Jsme poctěni návštěvou Její Excelence. Nejvíce se paní velvyslankyně spolu s doprovodem zajímala o podnikatelské prostředí v našem oboru a o aplikaci evropských požadavků vyplývajících ze směrnice EPBD II do českých právních předpisů a jejich vliv na budoucí podnikatelské prostředí."

- Radek Slabák, generální ředitel společnosti Inoutic / Deceuninck spol. s r. o.

Fotogalerie

O společnosti Inoutic

Společnost Inoutic je dceřiná společnost belgického koncernu Deceuninck, předního výrobce vysoce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů a stavebních systémů, zejména obkladů a teras z kompozitního materiálu Twinson. Skupina Deceuninck patří mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 25 zemích světa v Evropě, severní Americe a Asii, kde zaměstnává přes 3400 spolupracovníků. V roce 2014 skupina Deceuninck vykázala čistý zisk ve výši 10,5 milionů EUR a konsolidované tržby vzrostly na 552,8 milionů EUR.

Pobočka Inoutic se sídlem v Popůvkách u Brna byla založena v roce 1993 a v roce 2013 oslavila 20 let úspěšného působení na Českém trhu. Jako dceřiná obchodní jednotka zajišťuje distribuci okenních a dveřních systémů a dalších stavebních systémů v České republice, Slovensku a Maďarsku.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?