Štítky: zaklikávejte pro filtraci

IKEA představuje zeleninové kuličky

Eliška Černá

Publikoval Eliška Černá dne 27.4.2015

IKEA ve svých obchodních domech zahájila prodej novinky - zeleninových kuliček GRÖNSAK-SBULLAR. Ty jsou prvním krokem nového směřování společnosti v oblasti potravin a stravování a směrem k širší nabídce zdravějších a udržitelnějších potravin nabízených v obchodních domech IKEA.

  • Nové zeleninové kuličky GRÖNSAKSBULLAR jsou skvělou alternativou k vysoce oblíbeným masovým kuličkám. Díky velkým kouskům zeleniny mají výrazně bohatou chuť a obsahují dostatek proteinů, takže mohou být plnohodnotným hlavním jídlem.
  • Zeleninové kuličky jsou od dnešního dne k dostání v restauracích všech obchodních domů IKEA v České republice. Cena je 79 korun (porce/10 ks) a 89 korun (porce/15 ks). V průběhu května si jej budou moci zákazníci koupit i v oddělení Švédských specialit.
  • IKEA v rámci řady novinek v oblasti potravin a stravování bude též modernizovat restaurace ve svých obchodních domech, aby zlepšila celkový zákaznický zážitek ze stravování v IKEA a zákazníci tak mohli strávit příjemný čas v prostředí, kde se budou cítit skoro jako doma.

IKEA

IKEA je společnost se švédskými kořeny vyrábějící bytové zařízení. V roce 1943 ji založil Ingvar Kamprad. Naším krédem je „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Z obchodního hlediska si klademe za cíl nabízet široký sortiment kvalitně navrženého a funkčního vybavení do domácností za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co možná nejvíce lidí. IKEA má více než 340 obchodních domů ve 43 státech/oblastech, z nichž 303 obchodních domů vlastní a provozuje IKEA Group. Obchodní domy IKEA Group v loňském roce přivítaly celkem 699 milionů návštěvníků.

Pro více informací navštivte www.ikea.com/cz/cs/ nebo Facebook.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?