Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Golfová kolekce 2017: Odstartujte sezónu se značkou Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 29.5.2017

Golfové kluby se již třesou: začíná nová golfová sezóna. Týčkování a patování může být nyní ještě zábavnější díky sportovním, elegantním výrobkům značky Mercedes-Benz a vysoce kvalitnímu příslušenství od firmy TaylorMade. Golfová kolekce 2017 je součástí kolekce Mercedes-Benz 2017. Kolekce Mercedes-Benz 2017 nabízí více než tucet velmi kvalitních golfových produktů. Mezi nové přírůstky patří golfový bag pro ženy od TaylorMade ve stylové kombinaci bílé a švestkové barvy. Nabídka pro golfisty zahrnuje také nové čepice a sportovní náramkové hodinky.

Všechny modely čepic z nové golfové řady mají nastavitelnou velikost:

  • Golfové čepice: Bílá s černými kontrasty, kovová spona s reliéfní hvězdou Mercedesu, absorpční a rychleschnoucí, unisex model. Dostupné také v provedení kšiltu.

 

  • Pánské čepice: vybírat lze z provedení šedá melanž s modrým zvýrazněním, černá rovněž s modrým zvýrazněním a bílá s červeným. Kovová spona je zdobena reliéfní hvězdou Mercedesu.

 

Nové sportovní náramkové hodinky pro dámy a muže:

 

  • Zajímavostí na dámském modelu módního sportovního chronografu jsou detaily ve švestkové barvě na bílém pozadí okolo a také uvnitř ciferníku a 12 krystalů Swarovski®. Srdce hodinek je uloženo ve sportovním nerezovém pouzdře s průměrem 39 mm. Ručičky jsou potaženy svítivým materiálem Super-LumiNova®. Silikonový pásek v bílém provedení má rovněž akcenty ve švestkové barvě. Chronograf je vodotěsný až do 10 ATM a poháněný strojkem quartz Swiss Ronda 5030.

 

  • Model sportovního chronografu pro muže má průměr 43 mm. Barevný koncept je černý se žlutými zvýrazněními: pouzdro z nerezové oceli má černou barvu, které bylo dosaženo procesem PVD, číselník a černý silikonový pásek mají také žluté detaily a ručičky jsou potaženy bílým fotoluminiscenčním materiálem. Hodinky pohání strojek Ronda 5030, mají funkci stopek a jsou vodotěsné až do 10 ATM.

 

Vysoce kvalitní vybavení pro golfisty od TaylorMade pro Mercedes-Benz:

 

  • Golfový bag má 14 oddělovačů na hole a dalších 8 oddílů včetně izolovaného prostoru na nápoje. Bag je vybaven ramenním popruhem a odnímatelným krytem proti dešti. Černobílý a stříbrný golfový bag je vyroben z polyesteru a umělé kůže. Rozměry: cca 42 x 91 x 30 cm, hmotnost: cca 2,8 kg.

 

  • Také golfový sportovní bag nabízí spoustu úložného prostoru. Vedle hlavního prostoru se zipem nabízí extra přední a boční kapsy. Ramenní popruh je odnímatelný. Černý nylonový bag je zdoben bílým kontrastním lemováním. Rozměry: cca 56 x 31 x 29 cm.

 

  • Skvělým doplňkem je speciální taška na golfovou obuv provedená ve stejném designu – černý nylon s bílým lemováním. Hlavní prostor má větrací otvory a je uzavřen zipem. Rozměry: cca 28 x 38 x 13 cm.

 

  • Corza Lady“ je název golfového bagu pro ženy v trendy barevném provedení bílé a švestkové barvy. Bag je vyroben z polyesteru a má 14 oddělovačů na hole plus dalších 9 oddílů včetně prostoru na nápoje. Nechybí ani odnímatelný ramenní popruh a kryt proti dešti. Rozměry: cca 42 x 91 x 30 cm, hmotnost: cca 3 kg.

Společnost Mercedes-Benz Česká republika je generálním dovozcem automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Fuso pro Českou republiku. Firma působí na českém trhu od roku 1995 a jejím 100% vlastníkem je Daimler AG se sídlem v německém Stuttgartu. Společně se sítí autorizovaných dealerů zajišťují v ČR prodej a servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel uvedených značek. Sesterskými společnostmi jsou v ČR Mercedes-Benz Financial Services ČR, která zajišťuje financování a pronájem vozidel, a EvoBus Bohemia, která je zodpovědná za prodej a servis autobusů Mercedes-Benz a Setra.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?