Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Extrémní model třídy G nyní dostupný v měřítku 1:18 v extrémních barevných edicích

Vít Šubrt

Publikoval Vít Šubrt dne 17.10.2017

Po obrovském úspěchu série modelů vozů Mercedes-AMG G 63 Colour Package nyní Mercedes-Benz přináší limitovanou edici modelů G 500 4x42 v osmi speciálních barevných provedeních.

S portálovými nápravami a světlou výškou 44 cm je G 500 4×42 od roku 2015 zlatým hřebem modelového programu této terénní ikony. Extrémní vůz třídy G je impozantní i ve zmenšeném měřítku 1:18. Mercedes-Benz G 500 4×42 je nyní dostupný v limitované edici modelů v osmi výrazných a unikátních barevných provedeních: diamond whiteelectric beamtektite grey, mauritius blue, sunset beam, alien green, tomato red a galactic beam. V souladu s interním modelovým označením W 463 bude vyrobeno přesně 463 modelů v každé barvě, přičemž všechny budou očíslovány (tzn. „1 z 463“, „2 z 463“, atd.) na spodku auta.

Exkluzivní pryskyřicové miniatury byly vyrobeny ve spolupráci se specialisty na modely aut z GT Spirit, kterým Mercedes-Benz dal pro výrobu těchto jedinečných modelů k dispozici původní výrobní data. Úroveň detailu je extrémně vysoká: například 4×42 logo na ráfku kola bylo provedeno přesně podle originální předlohy, podobně jako děrovaný kov pod předním čelem motoru. Osm miniatur extrémních vozů třídy G sestává z téměř 100 částí a obsahují řadu speciálního vybavení.

Tuto limitovanou edici exkluzivních modelů extrémních vozů třídy G lze objednat u obchodních zástupců Mercedes-Benz nebo online na http://shop.mercedes-benz.de.

Fenomenální reakce na studii extrémního off-roadu vedla k sériové výrobě tohoto speciálního modelu s portálovými nápravami. První modely modelu G 500 4×42 dorazily do showroomů v prosinci 2015.S koncem října 2017 výroba tohoto modelu končí. Nejvyšší čas pořídit si alespoň verzi ve zmenšené velikosti!

Společnost Mercedes-Benz Česká republika je generálním dovozcem automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Fuso pro Českou republiku. Firma působí na českém trhu od roku 1995 a jejím 100% vlastníkem je Daimler AG se sídlem v německém Stuttgartu. Společně se sítí autorizovaných dealerů zajišťují v ČR prodej a servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel uvedených značek. Sesterskými společnostmi jsou v ČR Mercedes-Benz Financial Services ČR, která zajišťuje financování a pronájem vozidel, a EvoBus Bohemia, která je zodpovědná za prodej a servis autobusů Mercedes-Benz a Setra.

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?