Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Díky Koboldu mohou alergici znovu volně dýchat

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 27.4.2017

Máme tady jaro! První teplé sluneční paprsky, pestré barvy jarních květů a příjemné teploty vyvolávají pocity štěstí. Od teď si jaro mohou vychutnávat i alergici. Inovativní domácí pomocníci navíc zkrátí dobu úklidu domácnosti i na polovinu. Mezi takové patří speciální nástavec - čistič pevných podlah, který v kombinaci s hlavním vysavačem setu Kobold VK200 vytírá i vysává zároveň. Filtrační sáčky Vorwerk Premium 3v1 pak zachytí 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie.

Ač jaro přináší nádherně osvěžující pocity, pro zhruba 400 milionů alergiků po celém světě je to období, které jim nejen v přírodě, ale také doma způsobuje nepříjemné potíže. Počet lidí postižených sennou rýmou by se během příštích 35 let mohl dokonce zdvojnásobit. Ve vzduchu poletující pyly stromů nebo travní pyly vyvolávají u postižených osob alergické reakce, jako je slzení, silná rýma a časté kýchání. Pravidelné praní ložního prádla a záclon, stejně jako důkladné čištění podlah poskytuje úlevu.

Inovativní, pohodlný, efektivní

Chytrý úklidový systém Kobold VK200 s čističem pevných podlah ušetří zbytečnou námahu, jarní úklid s ním bude mnohem příjemnější a získá vám více času na zábavu, jelikož jediným tahem podlahu nejen vysajete, ale také vytřete. Vyčistí veškeré typy pevných podlah za polovinu běžného času – a budete žasnout i vy! Tento multitalent přitom pracuje velmi šetrně a výkonně na všech pevných podlahách, jako je dlažba, parkety, dřevo nebo laminát. Navíc s pouhou 1 deci vody dokáže dokonale vyčistit až 20 metrů čtverečních – a to beze šmouh.

Přidaná hodnota úklidového systému pro alergiky: Speciální filtrační sáčky Vorwerk Premium 3v1 zachytí díky třem různým vrstvám filtrace 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie. Povrch sáčku Premium se postará o částice o průměru až 300 nm (0,3 μm). Pro srovnání – lidský vlas má tloušťku 70 000 nm (70 μm). Na základě toho je sáček řazen k vysoce účinným filtrům částic. Při výměně se sáček automaticky uzavře, takže částice prachu zůstanou bezpečně uloženy uvnitř. Filtrační sáčky Vorwerk Premium získaly od nezávislého testovacího institutu TÜV Nord certifikát „Vhodný pro alergiky“.

Úklidový systém Kobold VK200 od Vorwerku nabízí mnoho dalších variací, které využijete při hloubkovém úklidu celé domácnosti. Vedle čističe pevných podlah stojí za zmínku nástavce na důkladné vysávání koberců, vyklepání čalounění či matrací nebo doplňky, díky kterým dokážete utřít prach z polic, aniž byste museli dávat stranou své vzpomínky z dovolené, vysajete pavučinu i u vysokého stropu nebo zbavíte prach záclon, aniž byste je museli sundávat.

S úklidovým systémem Kobold VK200 si jaro opravdu užijete!

 

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

Při osobním předvedení výrobků Kobold kvalifikovanými poradci si můžete všechny výrobky zcela nezávazně sami vyzkoušet a seznámit se s jejich kvalitami přímo u sebe doma.

Získejte více informací o úklidovém systému Kobold a domluvte si osobní předvedení na stránkách www.vorwerk-kobold.cz.

O společnosti VORWERK a divizi Kobold

Společnost Vorwerk je rodinná německo-švýcarská společnost, založená v roce 1883. Od počátku má své sídlo v německém Wuppertalu, s rozšířením prodeje do zahraničí pak přibyla mezinárodní centrála ve švýcarském Wollerau. Hlavní činností skupiny je výroba a přímý prodej domácích spotřebičů (vysavače Kobold a varné kuchyňské roboty Thermomix), prémiové kosmetiky (Jaffra), koberců (Vorwerk Teppich) a úpraven vody (Lux Asia) po celém světě. Výroba vysavačů v divizi Kobold byla zahájena v roce 1929 a dnes tato divize patří k předním světovým poskytovatelům řešení pro kvalitní a hloubkový úklid v domácnostech. Všechny výrobky Kobold jsou vyvíjeny v sídle společnosti v německém Wuppertalu, kde také probíhá z velké části jejich výroba. Celkově pracuje ve společnosti Vorwerk 34 000 lidí po celém světě a spolupracuje s ní více než 606 000 obchodních zástupců. Vorwerk působí v 76 zemích světa a v roce 2012 měl obchodní obrat 2,99 miliardy eur. Patří mezi 100 nejhodnotnějších značek v Německu. V loňském roce byl vyroben 100 000 000. kus vysavače Kobold. V České republice působí Vorwerk v podobě dceřiné společnosti od roku 1992 a její výrobky si za tuto dobu pořídilo více než 300 000 českých domácností.

 

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?