Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Díky Koboldu mohou alergici znovu volně dýchat

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 27.4.2017

Máme tady jaro! První teplé sluneční paprsky, pestré barvy jarních květů a příjemné teploty vyvolávají pocity štěstí. Od teď si jaro mohou vychutnávat i alergici. Inovativní domácí pomocníci navíc zkrátí dobu úklidu domácnosti i na polovinu. Mezi takové patří speciální nástavec - čistič pevných podlah, který v kombinaci s hlavním vysavačem setu Kobold VK200 vytírá i vysává zároveň. Filtrační sáčky Vorwerk Premium 3v1 pak zachytí 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie.

Ač jaro přináší nádherně osvěžující pocity, pro zhruba 400 milionů alergiků po celém světě je to období, které jim nejen v přírodě, ale také doma způsobuje nepříjemné potíže. Počet lidí postižených sennou rýmou by se během příštích 35 let mohl dokonce zdvojnásobit. Ve vzduchu poletující pyly stromů nebo travní pyly vyvolávají u postižených osob alergické reakce, jako je slzení, silná rýma a časté kýchání. Pravidelné praní ložního prádla a záclon, stejně jako důkladné čištění podlah poskytuje úlevu.

Inovativní, pohodlný, efektivní

Chytrý úklidový systém Kobold VK200 s čističem pevných podlah ušetří zbytečnou námahu, jarní úklid s ním bude mnohem příjemnější a získá vám více času na zábavu, jelikož jediným tahem podlahu nejen vysajete, ale také vytřete. Vyčistí veškeré typy pevných podlah za polovinu běžného času – a budete žasnout i vy! Tento multitalent přitom pracuje velmi šetrně a výkonně na všech pevných podlahách, jako je dlažba, parkety, dřevo nebo laminát. Navíc s pouhou 1 deci vody dokáže dokonale vyčistit až 20 metrů čtverečních – a to beze šmouh.

Přidaná hodnota úklidového systému pro alergiky: Speciální filtrační sáčky Vorwerk Premium 3v1 zachytí díky třem různým vrstvám filtrace 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie. Povrch sáčku Premium se postará o částice o průměru až 300 nm (0,3 μm). Pro srovnání – lidský vlas má tloušťku 70 000 nm (70 μm). Na základě toho je sáček řazen k vysoce účinným filtrům částic. Při výměně se sáček automaticky uzavře, takže částice prachu zůstanou bezpečně uloženy uvnitř. Filtrační sáčky Vorwerk Premium získaly od nezávislého testovacího institutu TÜV Nord certifikát „Vhodný pro alergiky“.

Úklidový systém Kobold VK200 od Vorwerku nabízí mnoho dalších variací, které využijete při hloubkovém úklidu celé domácnosti. Vedle čističe pevných podlah stojí za zmínku nástavce na důkladné vysávání koberců, vyklepání čalounění či matrací nebo doplňky, díky kterým dokážete utřít prach z polic, aniž byste museli dávat stranou své vzpomínky z dovolené, vysajete pavučinu i u vysokého stropu nebo zbavíte prach záclon, aniž byste je museli sundávat.

S úklidovým systémem Kobold VK200 si jaro opravdu užijete!

 

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

Při osobním předvedení výrobků Kobold kvalifikovanými poradci si můžete všechny výrobky zcela nezávazně sami vyzkoušet a seznámit se s jejich kvalitami přímo u sebe doma.

Získejte více informací o úklidovém systému Kobold a domluvte si osobní předvedení na stránkách www.vorwerk-kobold.cz.

O společnosti Vorwerk

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu. Z původní továrny na výrobu koberců postupně vyrostla nadnárodní skupina, která se věnuje výrobě a přímému prodeji domácích spotřebičů a kosmetiky. O zákazníky se po celém světě stará 637 000 obchodních zástupců a 12 000 zaměstnanců. Skupina působí v 76 zemích a v roce 2016 dosáhla obratu 3,1 miliardy eur. I přes svůj celosvětový úspěch a velikost si stále uchovává rodinný charakter. Pro více informací navštivte www.vorwerk.cz.

VORWERK V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Vorwerk CS k.s. působí v České republice již od roku 1992 a stala se zakládajícím členem Asociace přímého prodeje. Za tuto dobu činnosti si získala téměř 400 000 spokojených zákazníků, kteří oceňují špičkovou kvalitu, inovativní technologii, moderní design a dlouhou životnost produktů.

VORWERK KOBOLD: PRÉMIOVÉ VÝROBKY PRO DOMÁCÍ ÚKLID

– jsou nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Značka Kobold vždy stála za špičkovými vysavači a úklidovými přístroji vynikající kvality. V průběhu let se díky technologickým inovacím řada produktů Kobold značně rozšířila. K základnímu systému přibyl nástavec na hloubkové vysávání koberců a nástavec na důkladné čištění pevných podlah, který vysává i vytírá zároveň. Aby byla nabídka pro úklid domova kompletní, nabízí Kobold i praktický čistič oken, ruční vysavač či moderní robotický vysavač s ovládáním na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Kobold nabízí kompletní úklidový systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz.

Lucie Benešová

Account Executive, PLEON Impact
tel.: +420 774 136 615
e-mail: lucie.benesova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?