Štítky: zaklikávejte pro filtraci

ČSOB Pojišťovna rozšiřuje své inovativní produkty o Pojištění internetových rizik.

Simona Krautová

Publikoval Simona Krautová dne 25.1.2016

V roce 2015 obohatila ČSOB Pojišťovna své portfolio o několik ojedinělých produktů. Patří mezi ně havarijní pojištění dronů, speciální pojištění na míru pro muže a ženy a pojištění Best Doctors. ČSOB Pojišťovna stále sleduje trendy a potřeby lidí a snaží se jim nabídnout řešení jejich aktuálních starostí. Proto nyní ČSOB Pojišťovna přichází jako první v České republice s Pojištěním internetových rizik. Od 18. ledna je možné jej sjednat také online, pro jednotlivce jen za 900 Kč, nebo pro celou rodinu za 1 188 Kč ročně. Pojišťovna za klienty v případě potřeby vyřídí reklamaci zboží, zaplatí vzniklou škodu, zajistí odstranění poškozujících informací nebo ponese náklady na soudní řízení.

  • Pojištění internetových rizik ČSOB Pojišťovna myslí i na oblast online, která dnes k životu téměř každého Čecha neodmyslitelně patří, a od ledna vám pomůže ke klidnějšímu spaní díky Pojištění internetových rizik. Vyřídí za vás reklamaci, vymůže navrácení peněz a mnoho dalšího podle vašeho konkrétního případu.
  • Havarijní pojištění dronů Drony se stávají stále oblíbenějším nástrojem při mapování těžko dostupných terénů, a jako takové musí mít tzv. povinné ručení, stejně jako například automobily. ČSOB Pojišťovna je však jediná, která nabízí i havarijní pojištění těchto strojů i jejich příslušenství.
  • Pojištění na míru pro ženy a muže Jeho skladba přesně odpovídá rizikům, jakým jsou ve svém životě muži a ženy vystaveni. Obsahuje především finanční krytí při výskytu vážných chorob, jako je u žen rakovina prsu či děložního čípku nebo u mužů rakovina prostaty.
  • Pojištění Best Doctors Unikátní pojištění zaměřené hlavně na nejsložitější zdravotní problémy – rakovinu, bypass, transplantace orgánů apod.

O skupině ČSOB

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy. Skupina ČSOB je tvořena bankou (působí pod obchodními značkami – ČSOB, Era a Poštovní spořitelna) a společnostmi, s nimiž je banka propojena. Finanční skupina ČSOB zahrnuje strategické společnosti v ČR ovládané přímo či nepřímo ČSOB, případně KBC, které nabízejí finanční služby, a to Hypoteční banku, ČSOB Pojišťovnu, Českomoravskou stavební spořitelnu, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a skupinu Patria. Své služby skupina ČSOB poskytuje všem typům zákazníků, a to jak fyzickým osobám, tak malým a středním podnikům, korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení.

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?