Štítky: zaklikávejte pro filtraci

ČSOB Pojišťovna „čeká nečekané“. Pojištění domácnosti prodlouží záruku všech spotřebičů na 5 let. Dokáže vám opatřit i deratizátora.

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 12.10.2016

S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo, nebo co nepovažují za důležité. Nepředvídatelné a nepravděpodobné události se však mohou stát velmi jednoduše. Součásti pojištění tak je například 5letá záruka na veškeré spotřebiče, služby deratizátora nebo třeba elektrikáře či úhrada i zapůjčených věcí při jejich krádeži.

Vytopení sousedů, vloupání, vyhoření zásuvky nebo třeba rozbití oken jsou události, které se dějí často. A většina pojištění domácnosti je zahrnuje. Když vám vyteče pračka nebo myčka, pojišťovna obvykle uhradí náklady na nápravu vzniklých škod. Už ale nepočítá s tím základním, z čeho celá škoda vznikla – s porouchaným spotřebičem. Pojištění ČSOB Pojišťovny nabízí prodlouženou pětiletou záruku na veškeré spotřebiče a při jakékoliv poruše proplatí náklady na jejich opravu nebo případně i na koupi nových. A zcela nečekaný je fakt, že se pojistka vztahuje i na případy, kdy si přístroj rozbijete sami.

Zajímavostí nového pojištění je například i možnost objednat si přes asistenční službu a na náklady pojišťovny deratizátora, pokud vás obtěžuje dotěrný pavouk nebo se k vám nastěhují mravenci. Totéž platí pro zámečníka, elektrikáře nebo například opraváře zmíněných spotřebičů.

"Naše zkušenosti ukazují, že vedle nejčastějších pojistných událostí, jako jsou vodovodní škody či zkraty elektřiny, se objevují i nečekané situace. Snažíme se vcítit do všech možných i nemožných událostí, abychom nabízenými produkty pokryli skutečně veškerá rizika, která hrozí a z kterých by mohli mít naši klienti obavu. Pojištění domácnosti Náš domov je výsledkem tohoto snažení a pátrání i po tom, co je téměř nepravděpodobné, ale přesto to může jednou za čas někomu způsobit nemalé starosti."

- Michael Neuwirth, ředitel Odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny

O skupině ČSOB

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy. Skupina ČSOB je tvořena bankou (působí pod obchodními značkami – ČSOB, Era a Poštovní spořitelna) a společnostmi, s nimiž je banka propojena. Finanční skupina ČSOB zahrnuje strategické společnosti v ČR ovládané přímo či nepřímo ČSOB, případně KBC, které nabízejí finanční služby, a to Hypoteční banku, ČSOB Pojišťovnu, Českomoravskou stavební spořitelnu, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a skupinu Patria. Své služby skupina ČSOB poskytuje všem typům zákazníků, a to jak fyzickým osobám, tak malým a středním podnikům, korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení.

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?