Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Cože? Vysavač, který zároveň vytírá? Revoluce v úklidu!

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 27.4.2017

Nebuďte otrokem vlastní domácnosti. Ušetřete energii i drahocenný čas díky úklidovému systému Kobold VK200 s čističem pevných podlah, který dokáže jediným tahem podlahu vysát i vytřít zároveň. A to vysoce účinně s minimální spotřebou vody. Nevěříte? Objednejte si bezplatné předvedení na www.vorwerk-kobold.cz a přesvědčte se na vlastní oči. Budete žasnout i vy!

Zní to jako dávný sen každé hospodyňky. Zkrátit dobu úklidu na polovinu a mít více času na zábavnější věci? Vyhodit veškeré harampádí jako mopy, kýbly, saponáty a hadry na podlahu, které zabírají tolik místa? Uklidit během chvilky a přesto dokonale? Jde to! S úklidovým systémem Kobold VK200 ve spojení s jedinečným nástavcem na čištění pevných podlah se to vše stane skutečností.

Nad čističem pevných podlah Kobold SP530 budete žasnout, protože:

  • Stačí jediný pohyb a vaše podlaha bude perfektně vyčištěná.
  • Ušetříte spoustu času, který můžete věnovat své rodině a koníčkům.
  • Úklid podlah je bez námahy. K ovládání přístroje stačí i pouze jedna ruka.
  • Nastavitelná rukojeť umožňuje přizpůsobit vysavač přesně na svou výšku a šetřit tak svá záda.
  • Na vytření 20 m2 pevných podlah vystačí pouze 1 deci
  • Hravě si poradí s každým typem pevných podlah od parket přes laminát, lino a dlažbu až po kámen.
  • Ovládání je velice intuitivní a zvládne jej každý.

K úklidovému setu Kobold VK200 je možné pořídit další šikovné nástavce, které vám usnadní domácí povinnosti. Například elektrický kartáč, který automaticky rozpozná typ povrchu a přizpůsobí mu sací výkon, rychlost kartáčů i vzdálenost rotačního kartáče od podlahy. S dalšími pak dokážete neuvěřitelně rychle do hloubky vyčistit koberce nebo čalounění či se zbavit prachu i na špatně dostupných místech.

O úklidovém systému Kobold se dozvíte více na stránkách www.vorwerk-kobold.cz. Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u vás doma.

O společnosti VORWERK a divizi Kobold

Společnost Vorwerk je rodinná německo-švýcarská společnost, založená v roce 1883. Od počátku má své sídlo v německém Wuppertalu, s rozšířením prodeje do zahraničí pak přibyla mezinárodní centrála ve švýcarském Wollerau. Hlavní činností skupiny je výroba a přímý prodej domácích spotřebičů (vysavače Kobold a varné kuchyňské roboty Thermomix), prémiové kosmetiky (Jaffra), koberců (Vorwerk Teppich) a úpraven vody (Lux Asia) po celém světě. Výroba vysavačů v divizi Kobold byla zahájena v roce 1929 a dnes tato divize patří k předním světovým poskytovatelům řešení pro kvalitní a hloubkový úklid v domácnostech. Všechny výrobky Kobold jsou vyvíjeny v sídle společnosti v německém Wuppertalu, kde také probíhá z velké části jejich výroba. Celkově pracuje ve společnosti Vorwerk 34 000 lidí po celém světě a spolupracuje s ní více než 606 000 obchodních zástupců. Vorwerk působí v 76 zemích světa a v roce 2012 měl obchodní obrat 2,99 miliardy eur. Patří mezi 100 nejhodnotnějších značek v Německu. V loňském roce byl vyroben 100 000 000. kus vysavače Kobold. V České republice působí Vorwerk v podobě dceřiné společnosti od roku 1992 a její výrobky si za tuto dobu pořídilo více než 300 000 českých domácností.

 

Simona Krautová

Communication Consultant, PLEON Impact
tel.: +420 602 284 482
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?