Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Cože? Vysavač, který zároveň vytírá? Revoluce v úklidu!

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 27.4.2017

Nebuďte otrokem vlastní domácnosti. Ušetřete energii i drahocenný čas díky úklidovému systému Kobold VK200 s čističem pevných podlah, který dokáže jediným tahem podlahu vysát i vytřít zároveň. A to vysoce účinně s minimální spotřebou vody. Nevěříte? Objednejte si bezplatné předvedení na www.vorwerk-kobold.cz a přesvědčte se na vlastní oči. Budete žasnout i vy!

Zní to jako dávný sen každé hospodyňky. Zkrátit dobu úklidu na polovinu a mít více času na zábavnější věci? Vyhodit veškeré harampádí jako mopy, kýbly, saponáty a hadry na podlahu, které zabírají tolik místa? Uklidit během chvilky a přesto dokonale? Jde to! S úklidovým systémem Kobold VK200 ve spojení s jedinečným nástavcem na čištění pevných podlah se to vše stane skutečností.

Nad čističem pevných podlah Kobold SP530 budete žasnout, protože:

  • Stačí jediný pohyb a vaše podlaha bude perfektně vyčištěná.
  • Ušetříte spoustu času, který můžete věnovat své rodině a koníčkům.
  • Úklid podlah je bez námahy. K ovládání přístroje stačí i pouze jedna ruka.
  • Nastavitelná rukojeť umožňuje přizpůsobit vysavač přesně na svou výšku a šetřit tak svá záda.
  • Na vytření 20 m2 pevných podlah vystačí pouze 1 deci
  • Hravě si poradí s každým typem pevných podlah od parket přes laminát, lino a dlažbu až po kámen.
  • Ovládání je velice intuitivní a zvládne jej každý.

K úklidovému setu Kobold VK200 je možné pořídit další šikovné nástavce, které vám usnadní domácí povinnosti. Například elektrický kartáč, který automaticky rozpozná typ povrchu a přizpůsobí mu sací výkon, rychlost kartáčů i vzdálenost rotačního kartáče od podlahy. S dalšími pak dokážete neuvěřitelně rychle do hloubky vyčistit koberce nebo čalounění či se zbavit prachu i na špatně dostupných místech.

O úklidovém systému Kobold se dozvíte více na stránkách www.vorwerk-kobold.cz. Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u vás doma.

O společnosti Vorwerk

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu. Z původní továrny na výrobu koberců postupně vyrostla nadnárodní skupina, která se věnuje výrobě a přímému prodeji domácích spotřebičů a kosmetiky. O zákazníky se po celém světě stará 637 000 obchodních zástupců a 12 000 zaměstnanců. Skupina působí v 76 zemích a v roce 2016 dosáhla obratu 3,1 miliardy eur. I přes svůj celosvětový úspěch a velikost si stále uchovává rodinný charakter. Pro více informací navštivte www.vorwerk.cz.

VORWERK V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Vorwerk CS k.s. působí v České republice již od roku 1992 a stala se zakládajícím členem Asociace přímého prodeje. Za tuto dobu činnosti si získala téměř 400 000 spokojených zákazníků, kteří oceňují špičkovou kvalitu, inovativní technologii, moderní design a dlouhou životnost produktů.

VORWERK KOBOLD: PRÉMIOVÉ VÝROBKY PRO DOMÁCÍ ÚKLID

– jsou nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Značka Kobold vždy stála za špičkovými vysavači a úklidovými přístroji vynikající kvality. V průběhu let se díky technologickým inovacím řada produktů Kobold značně rozšířila. K základnímu systému přibyl nástavec na hloubkové vysávání koberců a nástavec na důkladné čištění pevných podlah, který vysává i vytírá zároveň. Aby byla nabídka pro úklid domova kompletní, nabízí Kobold i praktický čistič oken, ruční vysavač či moderní robotický vysavač s ovládáním na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Kobold nabízí kompletní úklidový systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz.

Lucie Benešová

Account Executive, PLEON Impact
tel.: +420 774 136 615
e-mail: lucie.benesova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?