Štítky: zaklikávejte pro filtraci

CHYTRÝ ÚKLID S KOBOLDEM – DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE A DVAKRÁT RYCHLEJI PRO SNADNÝ ÚKLID

Lucie Benešová

Publikoval Lucie Benešová dne 14.3.2018

Vorwerk přináší revoluci v úklidu domácností
Nyní již můžete vysávat a vytírat zároveň: čistič pevných podlah Kobold SP600 spojuje dokonalý a inovativní úklid s jednoduchým ovládáním.

Vysavač, mop a kbelík vždy neodmyslitelně patřily k úklidu domácností. Vytírání dlažby, laminátové nebo parketové podlahy znamená spoustu ohýbání, nošení kbelíků a neustále mokré ruce. A tak nás úklid podlahy stojí spoustu času a námahy. Kobold SP600, který vyvinula společnost Vorwerk, revolučně mění způsob úklidu, protože spojuje dva kroky do jednoho: tento inovativní pomocník v domácnosti vysává a vytírá zároveň, což dělá úklid mnohem rychlejší a snazší.

DŮKLADNĚ A POHODLNĚ

Úklidový systém Kobold VK200 ve spojení s jedinečným nástavcem na čištění pevných podlah Kobold SP600 dokáže jediným tahem podlahu vysát i vytřít zároveň. Hravě si poradí s každým typem pevných podlah. Díky otočnému kloubu a plochému designu – je pouze deset centimetrů vysoký – se hbitý Kobold SP600 dostane i pod těžce dostupný nábytek. Kobold SP600 kmitá po podlaze 1 350 krát za minutu a odstraňuje nečistoty jemně, ale důkladně. Extra široká vytírací mikroutěrka, která se připojuje na držák přístroje, tak důkladně odstraní nečistoty v každém koutu.

REVOLUCE V ÚKLIDU DOMÁCNOSTÍ

Vysavač, mop a kbelík jsou minulostí. Nyní je tu novinka pro snadný úklid: Kobold SP600 umí vysávat a vytírat v jediném kroku. Vysáváním se nejdříve odstraní hrubé nečistoty, než se rotující, lehce navlhčená mikroutěrka pustí do vytírání. Díky funkci automatického vlhčení se Kobold SP600 používá ještě snadněji a intuitivněji. Před samotnou prací je potřeba vyjmout nádobku a naplnit ji přibližně 260 ml vody. S přídavkem tří mililitrů čisticího prostředku Koboclean dokáže Kobold SP600 vytřít až 60 metrů čtverečních.

Teaser Video SP600: https://youtu.be/B2j58mNQuS8

ODSTRANÍ KAŽDOU NEČISTOTU

Různé druhy mikroutěrek Kobold MF600 slouží vždy pro konkrétní typ podlahy. Jejich výměna na držáku je snadná díky upínání na suchý zip. Ať už jde o laminát, parkety, kámen nebo dlažbu, nemá Kobold SP600 v úklidu pevných podlah konkurenci. Správný stupeň vlhkosti pro každý druh podlahy se ovládá tlačítkem na rukojeti vysavače Kobold VK200. LED diody na nástavci ukazují, které nastavení je právě zvoleno. Když je potřeba při práci malá přestávka, je díky mechanismu “push-push” snadné přejít z provozu do pohotovostního režimu.

ÚSPORNÝ A OHLEDUPNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Kobold SP600 je úsporný a ohleduplný k životnímu prostředí, jelikož spotřebuje jen malé množství vody a čisticího prostředku Koboclean. Kobold SP600 používá jen lehce navlhčenou mikroutěrku, řídí si spotřebu vody a tak se na podlahu aplikuje optimální množství kapaliny a zkracuje se i čas potřebný na schnutí. Podívejte se na výzvu: Kobold SP600 vs. běžné vytírání.

O inovacích nového čističe pevných podlah Kobold SP600 se více dozvíte na stránkách www.vorwerk-kobold.cz. Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u Vás doma.

Video

O společnosti Vorwerk

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu. Z původní továrny na výrobu koberců postupně vyrostla nadnárodní skupina, která se věnuje výrobě a přímému prodeji domácích spotřebičů a kosmetiky. O zákazníky se po celém světě stará 637 000 obchodních zástupců a 12 000 zaměstnanců. Skupina působí v 76 zemích a v roce 2016 dosáhla obratu 3,1 miliardy eur. I přes svůj celosvětový úspěch a velikost si stále uchovává rodinný charakter. Pro více informací navštivte www.vorwerk.cz.

VORWERK V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Vorwerk CS k.s. působí v České republice již od roku 1992 a stala se zakládajícím členem Asociace přímého prodeje. Za tuto dobu činnosti si získala téměř 400 000 spokojených zákazníků, kteří oceňují špičkovou kvalitu, inovativní technologii, moderní design a dlouhou životnost produktů.

VORWERK KOBOLD: PRÉMIOVÉ VÝROBKY PRO DOMÁCÍ ÚKLID

– jsou nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Značka Kobold vždy stála za špičkovými vysavači a úklidovými přístroji vynikající kvality. V průběhu let se díky technologickým inovacím řada produktů Kobold značně rozšířila. K základnímu systému přibyl nástavec na hloubkové vysávání koberců a nástavec na důkladné čištění pevných podlah, který vysává i vytírá zároveň. Aby byla nabídka pro úklid domova kompletní, nabízí Kobold i praktický čistič oken, ruční vysavač či moderní robotický vysavač s ovládáním na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Kobold nabízí kompletní úklidový systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz.

Lucie Benešová

Account Executive, PLEON Impact
tel.: +420 774 136 615
e-mail: lucie.benesova@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?