Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Blog Milujeme dřevo – vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevu

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 5.4.2016

Dřevo vytváří naše přirozené prostředí. Stavíme roubenky, terasy, altánky, pořizujeme dřevěný nábytek. Jak se ale vyznat ve všech druzích dřeva, v potřebné péči a jak vybrat vhodnou ochranu před větrem nebo odřením? Na všechny otázky ohledně dřeva vám odpoví nový web www.milujeme-drevo.cz. Formou blogu zde budou pravidelně přibývat nejen informace, rady nebo postupy, ale také inspirace, nápady a mnoho zajímavostí pro kutily. Dřevo milujeme a je tak nádherně složité, že si vlastní blog zaslouží.

Nový web www.milujeme-drevo.cz je určen především všem kutilům, kteří se dřevem pracují, ošetřují jej nebo potřebují poradit s jeho dekorováním. Na své si zde ale přijdou všichni milovníci dřeva, kteří se chtějí o dřevě jen něco zajímavého dozvědět nebo podiskutovat s dalšími nadšenci na facebookovém profilu Milujeme dřevo.

"Dobře víme, že právě dřevo vzbuzuje nejvíce pozitivních emocí, ale i otázek. Množí se nám dotazy od spotřebitelů, čím mají ošetřit lavičku, jak zrenovovat stůl nebo který prostředek nejlépe ochrání jejich dřevostavbu před krutou zimou. Proto jsme se rozhodli pro vytvoření blogu Milujeme dřevo. Zákazníkům nabídne veškeré informace, které potřebují pro porozumění jednotlivým druhům dřeva a pomůže jim zvolit to nejvhodnější ošetření, aby vydrželo dlouho krásné."

- Martina Macková, Marketing Manager PPG Deco

Fotogalerie

O společnosti BALAKRYL

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let minulého století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků.

BALAKRYL je nejen nejznámější, ale také nejoblíbenější značkou vodou ředitelných nátěrových hmot v České Republice. Nabízí sortiment barev do interiéru i exteriéru v široké škále atraktivních barevných odstínů. Výroba je akreditována podle ISO 9001 a ISO 14001 s důrazem na kvalitu, vliv na životní prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

O společnosti BONDEX

BONDEX představuje více než 100 letou dánskou zkušenost zejména v oblasti ochrany a ošetření dřeva. Jedná se o prémiovou značku, která je synonymem kvality, jednoduché aplikace a trvanlivosti. Pod značkou BONDEX naleznete ucelený sortiment lazur, laků, olejů, vosků, napouštědel a ostatních výrobků pro ochranu a péči o vaše dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

O společnosti Johnstone´s

Prémiová značka Johnstone´s nabízí od roku 1890 úplný sortiment barev na povrchové úpravy vnitřních i venkovních ploch. Její výroba je akreditovaná podle ISO 9001 a ISO 14001 a její prioritou je kvalita, minimalizace negativních vlivů na životní prostředí, bezpečnost a ochrana zdraví. Všechny výrobky jsou navíc vyráběny podle systému kvality schváleného Britským úřadem pro normalizaci (BSI). V současné době náleží značka Johnstone´s do portfolia společnosti PPG. Pro vysokou kvalitu produktů a spolehlivé služby si značka Johnstone´s získala na trhu s nátěrovými hmotami vynikající pověst. Johnstone´s s již více než 100letou tradicí vychází díky svým dlouholetým zkušenostem a odborným a technologickým znalostem vstříc profesionálům a spolehlivě plní jejich požadavky.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

O společnosti Primalex

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, jež certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně, a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Obdržela také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí přibližně 300 Kolorovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?