Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Blog Milujeme dřevo – vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevu

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 16.8.2016

Dřevo vytváří naše přirozené prostředí. Stavíme z něj roubenky, terasy, altánky, pořizujeme si dřevěný nábytek a dekorace. Jak se ale vyznat ve všech druzích dřeva, v potřebné péči o daný kus a jak vybrat vhodnou barvu a ochranu před větrem nebo odřením? Na všechny tyto otázky vám odpoví web milujemedrevo.cz. Formou blogu zde pravidelně přibývají nejen informace, rady nebo postupy, ale také inspirace, nápady a mnoho zajímavostí. Dřevo milujeme a je tak nádherně složité, že si vlastní blog zaslouží.

Web www.milujemedrevo.cz je určen především kutilům, kteří ze dřeva přímo vyrábějí nebo potřebují poradit s jeho dekorováním. Trendem posledních let je DIY a renovace starého nábytku. I těmto fenoménům blog vychází vstříc a poskytuje pomocnou ruku. Web doprovází facebookový profil, který funguje i jako poradna.

Od svého spuštění začátkem roku 2016 zaznamenal web 5 000 unikátních návštěvníků. Facebookový profil se právě teď pyšní 3 700 fanoušky, kteří rychlým tempem přibývají. Stránky navštěvují ze 60 % ženy. 75 % návštěvníků je ve věku 25 – 44 let.

Více informací naleznete v tiskové zprávě ke stažení.

"Většina z nás má dřevo ráda. Propojuje nás s přírodou, je příjemné na dotek i na pohled. ‚Není ale jednoduché se o něj dobře postarat. Nabídka nátěrů je bohatá a ne zcela přehledná. Proto jsme se rozhodli vytvořit blog Milujeme dřevo a věříme, že se stane průvodcem a rádcem ve správné péči o dřevo. Nabízí veškeré informace pro porozumění jednotlivým druhům dřeva, přináší tipy a triky na správné ošetření a inspiraci pro domácí tvoření."

- Martina Macková, Marketing Manager PPG Deco.

"Blog i facebookový profil zaznamenávají od svého spuštění stálý nárůst návštěvnosti a zájmu veřejnosti. V polovině roku již máme naplněny asi ¾ plánu jak v návštěvnosti stránek, tak v počtu fanoušků na Facebooku. Je to důkaz, že toto téma u lidí rezonuje a jeho komplexní zpracování u nás chybělo."

- Radoslav Kuba, Boomerang publishing

O společnosti BALAKRYL

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let minulého století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků.

BALAKRYL je nejen nejznámější, ale také nejoblíbenější značkou vodou ředitelných nátěrových hmot v České Republice. Nabízí sortiment barev do interiéru i exteriéru v široké škále atraktivních barevných odstínů. Výroba je akreditována podle ISO 9001 a ISO 14001 s důrazem na kvalitu, vliv na životní prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

O společnosti BONDEX

BONDEX představuje více než 100 letou dánskou zkušenost zejména v oblasti ochrany a ošetření dřeva. Jedná se o prémiovou značku, která je synonymem kvality, jednoduché aplikace a trvanlivosti. Pod značkou BONDEX naleznete ucelený sortiment lazur, laků, olejů, vosků, napouštědel a ostatních výrobků pro ochranu a péči o vaše dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?