Štítky: zaklikávejte pro filtraci

ADLER oficiální dodavatel oblečení festivalu světla Signal představuje novou textilní kolekci Piccolio

Milan Stoppa

Publikoval Milan Stoppa dne 13.10.2016

Společnost ADLER u příležitosti festivalu světla Signal, kde je oficiálním dodavatelem oblečení, uvádí na trh novou produktovou řadu reklamního textilu PICCOLIO. Vysoká kvalita zpracování při zachování příznivé ceny předurčuje celou kolekci k využití pro velkorysé reklamní kampaně a masové eventy s potřebou velkého množství reklamních triček, jakým je právě Signal festival.

„Klasická trička jsou stále efektivním a oblíbeným komunikačním nástrojem mnoha kampaní, sportovních akcí nebo velkých eventů či firemních teambuildingů a proto jsme se rozhodli na trh uvést zcela novou řadu produktů, která splní nejnáročnější požadavky zákazníků. Atraktivní střihy a barevná pestrost triček doslova vybízí k realizaci odvážných nápadů. I proto jsme zvolili Signal festival, největší kulturní událost tohoto podzimu v České republice, jako ideální příležitost pro uvedení nové řady produktů PICCOLIO,“ říká František Grunt, marketingový ředitel ADLERu.

 

Mimo zajištění oblečení produkčního týmu festivalu, si návštěvníci mohou zakoupit festivalový merchandising včetně produktů ADLER na Signal info pointech u Rudolfina, v nákupním centru Palladium a od 13. 10. i na dalších místech poblíž festivalových instalací.

 

PICCOLIO je produktová řada reklamního textilu Adler otevřená vašim smělým nápadům a vstřícná k vaší peněžence. Uvidíte, že toho spolu dokážete opravdu hodně! Kombinujte různé střihy a barvy tak, abyste dosáhli požadovaného efektu. Dopřejte si luxus nespoutané kreativity a příležitost myslet opravdu ve velkém. Potiskněte trička svým logem, sloganem či obrázkem a oblékněte do nich třeba menší město, střední hudební festival nebo větší sportovní halu. Díky skvělé ceně si to můžete dovolit. Z triček snadno odtrhnete etiketu a uděláte z nich perfektní nosič libovolného brandu nebo sdělení. A protože Piccolio patří do rodiny výrobků Adler, získáte s ním navíc všechny další výhody, na které jste u této značky zvyklí. Dodávku libovolného kusu produktů do 24 hodin, špičkovou zákaznickou péči, marketingovou podporu a velké množství doplňkových služeb.

 

Mluvte s lidmi jazykem, kterému rozumí každý. Řekněte to tričkem :)

 

Produktové informace:

  • až 23 barevných odstínů
  • Kompletní nabídka velikostí od XS – 4XL
  • Provedení 130g/m2 –  175g/m2
  • Odtrhovací etiketa
  • Denně až 250 000 kusů textilu k expedici
  • Dodání do 24 hodin
  • Zákaznická podpora
  • Největší český výrobce

Společnost ADLER Czech a.s. je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v České republice, kde poskytuje unikátní know-how více než 15 let. V současné době působí v 16 evropských zemích. Moderní, plně automatizovaný sklad v Ostravě má denně k dispozici více než 14 000 000 kusů reklamního textilu. Dodávky na klíčové trhy – Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko jsou realizovány do 24 hodin, do zbytku Evropy do 48 hodin Všechny produkty značky Adler podléhají přísným kontrolním testům a nesou pečeť kvality Oeko-Tex Standard 100. Více na www.adler.info

Milan Stoppa

Senior Communication Consultant

PLEON Impact

gsm.:    +420 602 575 844

e-mail: milan.stoppa@pleon-impact.cz

Které tiskové zprávy
vás zajímají?