Štítky: zaklikávejte pro filtraci

15 zajímavostí, které jste možná nevěděli o dřevu

Monika Klegová

Publikoval Monika Klegová dne 6.10.2016

Dokáže změnit hodnotu pozemku, na kterém stojí. Nejstarší kousky zažily první mezopotámské osadníky a ty nejmenší rostoucí exempláře nejsou větší než propiska. Dřevo je prostě materiál plný zajímavostí. Přečtěte si, které nás zaujaly nejvíc.

Představujeme nejčtenější článek měsíce září na blogu Milujemedrevo.cz. V tiskové zprávě ke stažení výše se dozvíte 15 faktů o dřevu, které vás možná překvapí.

Také si ukážeme nejdiskutovanější příspěvek na facebookovém profilu Milujeme dřevo.

O společnosti BALAKRYL

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let minulého století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků.

BALAKRYL je nejen nejznámější, ale také nejoblíbenější značkou vodou ředitelných nátěrových hmot v České Republice. Nabízí sortiment barev do interiéru i exteriéru v široké škále atraktivních barevných odstínů. Výroba je akreditována podle ISO 9001 a ISO 14001 s důrazem na kvalitu, vliv na životní prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

O společnosti BONDEX

BONDEX představuje více než 100 letou dánskou zkušenost zejména v oblasti ochrany a ošetření dřeva. Jedná se o prémiovou značku, která je synonymem kvality, jednoduché aplikace a trvanlivosti. Pod značkou BONDEX naleznete ucelený sortiment lazur, laků, olejů, vosků, napouštědel a ostatních výrobků pro ochranu a péči o vaše dřevo.

Monika Klegová

PR Manager / Copywriter, PLEON Impact
tel.: +420 778 534 756
e-mail: monika.klegova@pleon-impact.cz

 

Které tiskové zprávy
vás zajímají?