Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Mercedes-Benz partnerem zahajovacího ročníku tenisového Laver Cupu

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 25.9.2017

Autor: Milan Stoppa

Nápad uspořádat Laver Cup měl Roger Federer už před třemi lety. Nyní nadešel čas jeho realizace. V týmové soutěži složené ze šesti světových tenisových hvězd se tento víkend v Praze střetly týmy Evropy a světa. Mercedes-Benz je globálním partnerem tohoto nového turnajového formátu. Kromě dopravy hráčů, oficiálních představitelů a hostů značka s trojcípou hvězdou představila nejnovější modely svých vozů na třech výstavních plochách v rámci celé akce.

Jakub Vágner je tváří nové kampaně Mercedes-Benz #growup

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 23.8.2017

Autor: Milan Stoppa

Lokální část celosvětové image kampaně Mercedes-Benz Grow Up představuje příběh Jakuba Vágnera, jeho životní cestu, kterou se rozhodl vydat navzdory nesouhlasu jeho rodiny. Příběh světoznámého rybáře Jakuba Vágnera bude veřejnosti představen ve středu 23.8. na sociálních sítích Facebook a Youtube společnosti Mercedes-Benz Česká republika. Souběžně s jejím spuštěním startuje pro fanoušky online soutěž o víkendový pobyt, kde si pět výherců s doprovodem bude moci okusit dobrodružství i nástrahy, které Jakub na svých cestách denně podstupuje.

Příslušenství pro krátké i dlouhé prázdninové výlety: vyrazte do přírody

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 14.8.2017

Autor: Milan Stoppa

Slunce svítí, letní prázdniny jsou v plném proudu, ale rodiče mají jen pár dní volna. Ideální čas vyrazit na dovolenou. Ať už Váš výlet bude jen na pár dní, nebo třeba několik týdnů, Mercedes-Benz Accessories GmbH nabízí množství vysoce kvalitních doplňků a příslušenství, díky kterým si své prázdniny užijete ještě více.

Lifestylový pick-up – Mercedes-Benz třídy X

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 21.7.2017

Autor: Milan Stoppa

Nový Mercedes-Benz třídy X přináší do sériové výroby téměř beze změny progresivní design velmi obdivované studie Concept X-CLASS, navíc přidává jedinečnou mnohostrannost, a proto skvěle poslouží jako robustní terénní pick-up i městský lifestylový či rodinný automobil. Třída X posouvá hranice klasické kategorie pick-upů. Oceňované silné stránky středně velkého pick-upu doplňuje o typické vlastnosti vozů Mercedes-Benz, ať se jedná o jízdní dynamiku, komfort, design, bezpečnost, síťové propojení nebo rozsáhlou individualizaci. Mercedes-Benz tím reaguje na měnící se potřeby i zájmy zákazníků a otevírá segment pro nové skupiny klientů. Na výběr jsou tři varianty výbavy, motory se čtyřmi a šesti válci, pohon zadních kol a připojitelný nebo trvalý pohon všech kol, šestistupňová mechanická nebo sedmistupňová samočinná převodovka. Nabídku doplňuje šest různých možností čalounění sedadel včetně dvou variant kůže, tři ozdobná obložení přístrojové desky a rozmanitý sortiment příslušenství, vyvinutého značkou Mercedes-Benz. Třídu X si tak může každý zákazník změnit zcela podle vlastních potřeb a představ, a to jak z hlediska vzhledu, tak i funkčnosti, přičemž nabízený rozsah úprav je mezi pick-upy bezkonkurenční.

Skladové dodávky Mercedes-Benz online

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 21.7.2017

Autor: Milan Stoppa

Mercedes-Benz zahájil v České republice provoz nového webu pro skladové dodávkové automobily na adrese www.mercedesnasklade.cz. Případní zájemci o okamžitou koupi vozidla již nemusí poptávat jednotlivé dealery, nebo prohledávat jednotlivé weby. Všechny skladové vozy dostupné v České republice u autorizovaných dealerů, nebo u importéra, lze nyní vyhledat na nově spuštěných internetových stránkách. Zákazníci si zde mohou okamžitě vybrat svůj vůz pro podnikání, případně mohou obratem vyřešit potřebu komfortního cestování i na letošní letní dovolenou. K dispozici jsou modely Citan, Vito, Sprinter i osobní třída V. Nový portál odstartoval na přelomu června a července 2017. V době spuštění bylo v nabídce již více než 100 automobilů a nabídka se dále rozrůstá. Web je pro komfortní užívání a vyhledávání vybaven mimo jiné nejrůznějšími možnostmi použití filtrů jak pro běžné zákazníky, tak pro specifické uživatele.

G v ještě exkluzivnější a individuálnější podobě

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 7.6.2017

Autor: Milan Stoppa

Móda se mění, ale legendární třída G zůstává v podstatě stále stejná. Nezničitelný terénní vůz Mercedes-Benz je od roku 1979 neodmyslitelnou součástí produktové řady značky s hvězdou a po celém světě se těší velké oblibě fanoušků. Zákazníci, kteří chtějí dopřát svému vozu třídy G ještě více individuality, stylu a luxusní výbavy, naleznou dokonalou nabídku ve dvou nových speciálních modelových variantách designo manufaktur Edition a Exclusive Edition. Jejich prodej byl zahájen 2. května 2017, uvedení na trh bude následovat v září. Komfort ve vozech třídy G navíc zvyšují digitální služby Mercedes me connect.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?