Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Mercedes-Benz jedničkou prémiového segmentu

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 11.1.2018

Autor: Milan Stoppa

V České republice bylo v roce 2017 registrováno 8545 (zdroj SDA) osobních vozidel Mercedes-Benz, což představuje meziroční nárůst o 13,66%. Symbol značky
– třícípá hvězda - tak již podruhé v řadě září na 1. místě v prémiovém segmentu. Mercedes svůj úspěch zopakoval i v celkovém pořadí všech značek a opět se zařadil do TOP 10 značek s největším počtem registrovaných vozidel.

Nový Mercedes-Benz CLS – třetí generace originálu

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 7.12.2017

Autor: Milan Stoppa

Nejnovější verze modelu CLS je průkopníkem nového designérského stylu značky Mercedes-Benz, který se vyznačuje čistými tvary s minimalizovanými liniemi. Její charakter je určen konturou masky chladiče, která se směrem dolů rozšiřuje, a dopředu skloněnou přídí. Dalšími znaky jsou široké, nízké světlomety a dvoudílné zadní svítilny. Design nové generace zároveň přebírá nadčasový šarm první generace modelu CLS, která založila nový segment a rychle se stala designérskou ikonou.

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 v barvách Mercedes-Benz

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 1.12.2017

Autor: Milan Stoppa

Poslední listopadový večer patřil u značky Mercedes-Benz gastronomii. V Mercedes Foru na pražském Chodově vyhlásil Pavel Maurer deset nejlepších restaurací podle XXII. ročníku celostátní ankety Maurerův výběr Grand Restaurant, jehož partnerem je nově značka Mercedes-Benz. Absolutním vítězem se stala olomoucká restaurace Entrée.

Trojcípá hvězda po boku superhrdinů

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 24.10.2017

Autor: Milan Stoppa

Justice League, jeden z nejočekávanějších filmů všech dob s tematikou superhrdinů z dílny Warner Bros. Pictures, vtrhne do českých kin v listopadu 2017. Vozy Mercedes-Benz se připojí k Batmanovi, Wonder Woman, Aquamanovi, Cyborgovi a Flashovi, aby společně zachránili planetu před mimozemskou invazí katastrofických rozměrů. Nejznámější hrdiny ze světa DC na stříbrném plátně doprovází nová třída E kabriolet, Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo s novým interiérem, vyvinutým přímo pro tento film, a Mercedes-Benz G 4x42.

Mercedes-Benz hlavním partnerem pátého ročníku SIGNAL festivalu

Mercedes-Benz

Vít Šubrt

Publikováno 11.10.2017

Autor: Vít Šubrt

Festival světla SIGNAL se popáté vrací do Prahy a hlavním partnerem akce je tradičně Mercedes-Benz. Letošní jubilejní ročník, který proběhne od 12. do 15. října, se opět posouvá ze svých loňských hranic a představuje řadu převratných novinek.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?