Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Nový Mercedes-Benz třídy A

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 28.2.2018

Autor: Milan Stoppa

Nový Mercedes-Benz třídy A si zachovává mladý a dynamický charakter, zároveň však nabízí ještě více vnitřního prostoru a komfortu než dosud. Do kompaktní třídy přináší zcela novou definici moderního luxusu a revoluci vnitřního designu. Po technické stránce zaujímá nová třída A postavení na samotném vrcholu svého segmentu nejen díky systému MBUX – Mercedes-Benz User Experience – ale také řadě funkcí, které byly dosud vyhrazeny vozidlům luxusního segmentu.

Nový vzhled vysokovýkonné třídy G

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 27.2.2018

Autor: Milan Stoppa

„Nový AMG G 63 přináší do segmentu skutečných terénních vozů to, co označujeme jako ‚Driving Performance‘, a to v netušené podobě. Vzhledem ke kultovnímu postavení, které G 63 zaujímá u našich zákazníků a fanoušků, je pro nás důležité navázat na původní charakter. S motorem V8 4,0 litru Biturbo a nesmírnou jízdní dynamikou, agilitou v kombinaci s terénními vlastnostmi dosáhlo toto vozidlo po technické stránce nové dimenze,“ říká Tobias Moers, předseda představenstva společnosti Mercedes-AMG GmbH.

Mercedes-Benz Cars na Ženevském autosalonu

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 26.2.2018

Autor: Milan Stoppa

Kromě třídy A, třídy G a nového čtyřdveřového modelu Mercedes-AMG GT Coupé bude středem pozornosti v expozici značky Mercedes-Benz na letošním autosalonu v Ženevě také světová premiéra faceliftu třídy C v karosářských verzích sedan a kombi, vybavených novými zážehovými a vznětovými motory i hybridním pohonem s možností vnějšího nabíjení. Tisková konference bude zahájena v první tiskový den, 6. března, ve 12:30 h v hale 6.

„Factory 56“ slaví světovou premiéru – nejmodernější výroba automobilů na světě

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 26.2.2018

Autor: Milan Stoppa

Mercedes-Benz Cars představuje pod označením „Factory 56“ nejmodernější výrobu automobilů na světě. „‚Factory 56‘ nově definuje způsob, jímž jsou vyráběny automobily. Mercedes-Benz Cars buduje závodem ‚Factory 56‘ automobilku budoucnosti a kombinuje v ní tři progresivní vlastnosti: Je především kompletně digitální a flexibilní – a uvádí v život pojem ‚zelená výroba‘. Jako vynálezce automobilu nyní nově vynalézáme také jeho výrobu,“ říká Markus Schäfer, člen představenstva divize Mercedes-Benz Cars, zodpovědný za výrobu a dodavatelské řetězce.

Mercedes-Benz podpořil částkou 250 tis. Kč nadaci yourchance

Mercedes-Benz

Zuzana Kuklová

Publikováno 25.1.2018

Autor: Zuzana Kuklová

Sandra Plachá, marketingová manažerka z Mercedes-Benz, předala šek v hodnotě 250 tis. Kč pro yourchance o.p.s. paní Janě Merunkové, spoluzakladatelce a ředitelce této obecně prospěšné společnosti. Stalo se tak u příležitosti křtu knihy Hejno bílých vran aneb Tvoje volba. Již třetího dílu edice, ve které yourchance mapuje výjimečné životní osudy lidí, jež prošli výchovou mimo vlastní rodinu a uspěli.

Nový Mercedes-Benz třídy G – Ikona v nové podobě

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 16.1.2018

Autor: Milan Stoppa

Nový Mercedes-Benz třídy G se představuje v nejlepší formě. Nastupující nejnovější verze legendárního terénního vozidla přesvědčí v terénu i na silnici, za všech provozních podmínek, svými výkony, moderními asistenčními systémy, vynikajícími jízdními vlastnostmi a bezpečností. Zároveň nový podvozek s jízdními režimy DYNAMIC SELECT, režimem „G-Mode“ a třemi 100procentními uzávěrkami diferenciálů zlepšuje jak jízdní komfort, tak i agilitu – na každém povrchu.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?