Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Trojcípá hvězda po boku superhrdinů

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 24.10.2017

Autor: Milan Stoppa

Justice League, jeden z nejočekávanějších filmů všech dob s tematikou superhrdinů z dílny Warner Bros. Pictures, vtrhne do českých kin v listopadu 2017. Vozy Mercedes-Benz se připojí k Batmanovi, Wonder Woman, Aquamanovi, Cyborgovi a Flashovi, aby společně zachránili planetu před mimozemskou invazí katastrofických rozměrů. Nejznámější hrdiny ze světa DC na stříbrném plátně doprovází nová třída E kabriolet, Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo s novým interiérem, vyvinutým přímo pro tento film, a Mercedes-Benz G 4x42.

Mercedes-Benz hlavním partnerem pátého ročníku SIGNAL festivalu

Mercedes-Benz

Vít Šubrt

Publikováno 11.10.2017

Autor: Vít Šubrt

Festival světla SIGNAL se popáté vrací do Prahy a hlavním partnerem akce je tradičně Mercedes-Benz. Letošní jubilejní ročník, který proběhne od 12. do 15. října, se opět posouvá ze svých loňských hranic a představuje řadu převratných novinek.

Mercedes-Benz partnerem zahajovacího ročníku tenisového Laver Cupu

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 25.9.2017

Autor: Milan Stoppa

Nápad uspořádat Laver Cup měl Roger Federer už před třemi lety. Nyní nadešel čas jeho realizace. V týmové soutěži složené ze šesti světových tenisových hvězd se tento víkend v Praze střetly týmy Evropy a světa. Mercedes-Benz je globálním partnerem tohoto nového turnajového formátu. Kromě dopravy hráčů, oficiálních představitelů a hostů značka s trojcípou hvězdou představila nejnovější modely svých vozů na třech výstavních plochách v rámci celé akce.

Jakub Vágner je tváří nové kampaně Mercedes-Benz #growup

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 23.8.2017

Autor: Milan Stoppa

Lokální část celosvětové image kampaně Mercedes-Benz Grow Up představuje příběh Jakuba Vágnera, jeho životní cestu, kterou se rozhodl vydat navzdory nesouhlasu jeho rodiny. Příběh světoznámého rybáře Jakuba Vágnera bude veřejnosti představen ve středu 23.8. na sociálních sítích Facebook a Youtube společnosti Mercedes-Benz Česká republika. Souběžně s jejím spuštěním startuje pro fanoušky online soutěž o víkendový pobyt, kde si pět výherců s doprovodem bude moci okusit dobrodružství i nástrahy, které Jakub na svých cestách denně podstupuje.

Příslušenství pro krátké i dlouhé prázdninové výlety: vyrazte do přírody

Mercedes-Benz

Milan Stoppa

Publikováno 14.8.2017

Autor: Milan Stoppa

Slunce svítí, letní prázdniny jsou v plném proudu, ale rodiče mají jen pár dní volna. Ideální čas vyrazit na dovolenou. Ať už Váš výlet bude jen na pár dní, nebo třeba několik týdnů, Mercedes-Benz Accessories GmbH nabízí množství vysoce kvalitních doplňků a příslušenství, díky kterým si své prázdniny užijete ještě více.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?