Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Vyrobte si vánoční dekorace s Primalexem

Primalex

Monika Klegová

Publikováno 4.10.2016

Autor: Monika Klegová

Inspirujte se postupy na výrobu netradičních vánočních dekorací krok po kroku. S vrchní barvou Primalex si společně vyrobíme nepřehlédnutelný rám, okna nebo dveře ozdobíme klasickou girlandou se zlatými šiškami a nejen pro děti přináší Primalex návod na originální adventní kalendář k ukrytí různých maličkostí.

Rozjasněte svůj byt s limitovanou edicí jemných tónů bílé od Primalex Inspiro

Primalex

Monika Klegová

Publikováno 28.6.2016

Autor: Monika Klegová

I přes měnící se trendy a vývoj v oblasti výmalby se bílá do našich domácností neustále vrací. Interiéry se po etapě výrazných a sytých barev znovu zesvětlují a zjemňují. Dnes však není bílá jako bílá. Výběr si obohacujeme a oblíbené se stávají jemné tóny bílé, tedy bílé s velmi nepatrným nádechem jiného odstínu. Značka Primalex jde s trendy a svou řadu Primalex Inspiro doplňuje o limitovanou edici těchto elegantních odstínů. Vybírat můžete ze čtyř nových, již namíchaných jemných odstínů bílé. Harmonické sladění interiéru tak bude ještě nápaditější a jednodušší. Nechte se inspirovat.

Nový Colordesigner od Primalexu – ještě jednodušší práce a více inspirace

Primalex

Monika Klegová

Publikováno 20.6.2016

Autor: Monika Klegová

Primalex spustil vylepšenou verzi oblíbené interaktivní webové aplikace Colordesigner, který umožňuje obarvovat stěny připravených interiérů nebo nahrát vlastní fotografii a na nich libovolně kombinovat barvy. Program také dokáže identifikovat barevný odstín, který jste si vyfotili například na oblíbeném šátku. Nová verze nabízí nejen přehlednější ztvárnění a mnoho nových interiérů k výběru, ale také vychytávky navíc.

Nová edice hotových odstínů Primalex Inspiro pro moderní domácnosti

Primalex

Monika Klegová

Publikováno 17.5.2016

Autor: Monika Klegová

Řada již namíchaných odstínů Primalex Inspiro rozšířila svou nabídku o nové elegantní odstíny, jejichž volba vychází z obsáhlé analýzy preferencí zákazníků, trendů a vývoje v oblasti výmalby v domácnostech. Navíc mají nový atraktivní obal. Barevné kolečko na obalu napodobuje strukturu běžné stěny a dopomůže s výběrem přesného odstínu.

Pro krásnou, odolnou fasádu zvolte nešizenou a kvalitní silikonovou omítku

Primalex

Monika Klegová

Publikováno 25.4.2016

Autor: Monika Klegová

Dříve byly nejpopulárnější akrylátové omítky. V současné době však i přes vyšší cenu roste obliba silikonových. Důvod je jednoduchý – jsou totiž mnohem kvalitnější. Vyznačují se dlouhou životností a odolností vůči velmi nízkým i velmi vysokým teplotám, povětrnostním vlivům, průmyslovým zplodinám a městskému prostředí i vůči mikroorganismům. Mají samočisticí efekt, nízkou nasákavost (jsou až vodoodpudivé) a udržují si velmi dobrou paropropustnost. Omítka tak vydrží krásná mnohem déle.

Blog Milujeme dřevo – vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevu

BALAKRYL, BONDEX, Johnstone´s, Primalex

Monika Klegová

Publikováno 5.4.2016

Autor: Monika Klegová

Dřevo vytváří naše přirozené prostředí. Stavíme roubenky, terasy, altánky, pořizujeme dřevěný nábytek. Jak se ale vyznat ve všech druzích dřeva, v potřebné péči a jak vybrat vhodnou ochranu před větrem nebo odřením? Na všechny otázky ohledně dřeva vám odpoví nový web www.milujeme-drevo.cz. Formou blogu zde budou pravidelně přibývat nejen informace, rady nebo postupy, ale také inspirace, nápady a mnoho zajímavostí pro kutily. Dřevo milujeme a je tak nádherně složité, že si vlastní blog zaslouží.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?