Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Revoluce v ochraně duševního vlastnictví

Mytitle, PLEON Impact, WeWork

Zuzana Kuklová

Publikováno 5.12.2019

Autor: Zuzana Kuklová

Dne 3. 12. 2019 proběhla v prostorách WeWork konference na téma budoucnost coworkingu, při níž zástupci zkušeného start-upového týmu Ctirad Hemelík a Vít Krajíček představili nový produkt revolučního způsobu ochrany duševního vlastnictví prostřednictvím moderních technologií - Mytitle. Mimo zástupců Mytitle vystoupil na konferenci i Libor Witassek za DC Vision, největšího tuzemského prototypového výrobce bezpečnostních prvků do leteckého a kosmického průmyslu, který sdílel své zkušenosti využití Mytitle v optimalizaci výroby, a Vít Endler za Fingood, který jakožto matador crowdfundingových a startupových projektů vidí využití Mytitle rovněž jako ulehčení a zrychlení transakcí s vyloučením běžně nepostradatelných autorit. A jako ukázku toho, jaké dopady může mít absence ochrany duševního vlastnictví se o své příběhy podělili tři tvůrci poměrně medializovaných kauz – Jerry Koza, Atelier SAD, Jakub Korouš, Botas 66 a Peter Novague, Novague, kterým byly jejich nápady odcizeny, případně jejich autorství popíráno či znevažováno.

Společnost Hewlett Packard Enterprise – představuje nové produkty pro ČR

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, PLEON Impact

Zuzana Kuklová

Publikováno 17.10.2019

Autor: Zuzana Kuklová

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) dnes v Praze uspořádala technologickou konferenci HPE Discover More, kde představila zákazníkům i partnerům novinky IT pro svět, kde hrají prim digitální technologie. Vychází z prestižních akcí společnosti HPE nazvaných Discover, ale poskytuje konkrétněji lokalizovaný a relevantní obsah, specifický pro Českou republiku. Během celodenní konference tak společnost HPE předvedla, jak podnik může transformovat svou technologii ve světě, kde se vše zpracovává počítačově a kde data sdílí každý a všechno – miliardy zařízení, aut i domů, pracovišť, stadionů, nemocnic i průmyslových provozů.

V soutěži Best of Realty 2018 získalo Prague The Style Outlets 1. místo mezi obchodními centry

PLEON Impact, Prague The Style Outlets

Zuzana Kuklová

Publikováno 21.11.2018

Autor: Zuzana Kuklová

Vyhlášení výsledků soutěže nejlepších projektů na českém realitním trhu Best of Realty 2018 proběhlo 14.listopadu v Kongresovém centru ČNB a bylo pro Prague The Style Outlets velmi úspěšné. Ve své kategorii centrum triumfovalo a první místo získalo především za převzetí, úspěšnou adaptaci a otevření unikátního outletového centra s několika novými značkami na trhu.

Do vedení PLEONU přichází od října Lukáš Prokop

PLEON Impact

Zuzana Kuklová

Publikováno 11.10.2018

Autor: Zuzana Kuklová

Do agentury PLEON Impact přichází od října na pozici Managing Director Lukáš Prokop, který se od roku 2004 úspěšně pohyboval v několika známých komunikačních agenturách. Lukáš dříve zodpovídal za komunikační kampaně a marketing pro velké značky, aby na pár let zakotvil u vlastního podniku ve zcela jiném odvětví. Nyní se ovšem vrací zpět a v plné síle.

Čínský Alipay vstupuje prostřednictvím Prague The Style Outlets na český trh

PLEON Impact, Prague The Style Outlets

Zuzana Kuklová

Publikováno 11.9.2018

Autor: Zuzana Kuklová

V Tuchoměřicích poblíž letiště Václava Havla otevřelo největší outletové centrum Prague The Style Outlets své prostory již v květnu a zákazníkům přivedlo do Prahy, respektive do České republiky, některé módní značky vůbec poprvé. Nyní představuje další novinku: službu Alipay, jež patří do skupiny společnosti Alibaba z Číny. Ta umožňuje platby za zboží a služby přes mobilní telefon, v Evropě prostřednictvím aplikace 2paynow. V Číně již tento způsob peněžních transakcí používá pře 870 milionů zákazníků.

Členové Konsorcia pro Karlín uklidili Rohan

PLEON Impact

Monika Klegová

Publikováno 7.4.2017

Autor: Monika Klegová

V rámci aktivit Konsorcia pro Karlín, které mají za cíl zlepšovat prostředí a udržovat kouzlo Karlína, se ve čtvrtek 6. dubna konal dobrovolnický den, během něhož zaměstnanci členů Konsorcia uklidili vybrané lokality v okolí. Akce proběhla ve spolupráci s Městskou částí Praha 8. Zúčastnili se zástupci společností SKANSKA, Karlín Group a sdružení agentur KOTELNA 55. Dobrovolnický den se připojil k celonárodní aktivitě Ukliďme Česko a má ambici stát se tradicí se zapojením dalších členů Konsorcia pro Karlín.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?