Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Společnost KCT Data se stala partnerem nadnárodní společnosti FPT Software

KCT Data

Vít Šubrt

Publikováno 10.10.2016

Autor: Vít Šubrt

• KCT Data uzavřela dohodu o spolupráci s mezinárodní společnosti FPT Software
• Dohoda usnadní společnosti KCT Data přístup na německý trh
• Společnosti svou spolupráci zahájí pořádáním odborných seminářů pro německé podniky využívající systém SAP, kde představí mobilní řešení pro správu majetku mAsset

KCT Data představila na konferenci SAP Forum unikátní řešení využívající technologii SAP HANA Cloud Platform

KCT Data

Milan Stoppa

Publikováno 8.9.2016

Autor: Milan Stoppa

Špičkové cloudové řešení vyvinula česká společnost KCT Data pro svého britského partnera Percipience Software Limited, jehož CEO Anthony Groves promluvil i v rámci panelové diskuze o výzvách v dnešním obchodě a marketingu: “moderní podnikatelské prostředí vyvíjí na podnikatele a společnosti tlak získat jakoukoliv výhodu a proto jsme vyvinuli toto řešení – abychom jim pomohli uspět v extrémně konkurenčním prostředí. Jsem rád, že jsme jako svého partnera pro návrh a vývoj zvolili KCT Data a věřím, že se nám společně podařilo vytvořit řešení, které spojuje špičkovou technologii a vysokou přidanou hodnotu”.

KCT Data zahájila spolupráci s PLEON Impact

KCT Data

Milan Stoppa

Publikováno 6.6.2016

Autor: Milan Stoppa

Společnost KCT Data, s.r.o. působí v oblasti podnikového aplikačního softwaru SAP od roku 1999 a její význam v rámci oboru neustále narůstá. Spolupráce s agenturou PLEON Impact v oblasti komunikace a PR má její aktivity ještě více podpořit, a to nejen na domácím, ale i zahraničních trzích.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?