Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Jak na malování stěn s problematickými povrchy

Johnstone´s

Monika Klegová

Publikováno 3.5.2016

Autor: Monika Klegová

Rozhodnete-li se vymalovat interiér domu nebo bytu, jako první krok byste měli zkontrolovat stav stěn. I na nové omítce se mohou objevit kazy, které je potřeba opravit. Staré nátěry se mohou odlupovat nebo v povrchu vznikají praskliny. Důkladná příprava je základ pro dlouhodobou kvalitu výmalby a vše je nutné odstranit škrábáním, zatmelit, vyrovnat. Co ale s nestandardními povrchy jako jsou staré tapety, které nechcete nebo nemůžete strhávat a jak docílit dokonalé výmalby na sádrokartonové desky?

Blog Milujeme dřevo – vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevu

BALAKRYL, BONDEX, Johnstone´s, Primalex

Monika Klegová

Publikováno 5.4.2016

Autor: Monika Klegová

Dřevo vytváří naše přirozené prostředí. Stavíme roubenky, terasy, altánky, pořizujeme dřevěný nábytek. Jak se ale vyznat ve všech druzích dřeva, v potřebné péči a jak vybrat vhodnou ochranu před větrem nebo odřením? Na všechny otázky ohledně dřeva vám odpoví nový web www.milujeme-drevo.cz. Formou blogu zde budou pravidelně přibývat nejen informace, rady nebo postupy, ale také inspirace, nápady a mnoho zajímavostí pro kutily. Dřevo milujeme a je tak nádherně složité, že si vlastní blog zaslouží.

Jak na dřevěnou protiskluzovou podlahu

Johnstone´s

Monika Klegová

Publikováno 1.12.2015

Autor: Monika Klegová

Má vaše dřevěná podlaha už nejlepší léta za sebou? Rádi byste obnovili její krásu a zároveň ji ochránili před podrážkami bot, vylitou vodou nebo před drápky svého čtyřnohého mazlíčka? Ošetřete ji pomocí podlahového laku Johnstone’s Quick Dry Polyurethane Floor Varnish. Nátěr odolá škrábancům, nebude klouzat, zabrání poškozování podlahy a zvýrazní přirozenou krásu a strukturu dřeva. Vybrat si můžete lesklé nebo saténové provedení.

Nedovolte plísním a bakteriím obývat váš domov!

Johnstone´s

Monika Klegová

Publikováno 1.6.2015

Autor: Monika Klegová

Plísně a bakterie se mohou v domácnosti vyskytovat i když nejsou vidět a nést s sebou rizika ohrožující nejen pohodlí, ale i zdraví. Preventivním opatřením před řáděním těchto škůdců ve vašem domově jsou speciální antibakteriální nátěry. Nátěry Johnstone´s Microbarr Anti Bacterial zabraňují množení bakterií, chrání domov před růstem řas a plísní a vytváří prostředí vhodné i pro alergiky nebo astmatiky. Řada zahrnuje pololesklou a matnou barvu.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?