Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Inoutic rozšiřuje nabídku předsazených křídel a zdvižně posuvných dveří

Inoutic

Simona Krautová

Publikováno 3.11.2015

Autor: Simona Krautová

Společnost Inoutic, přední evropský výrobce PVC okenních profilů, představila nová předsazená okenní křídla Eforte a Prestige, která je možné osadit až čtyřsklem, a nové zdvižně posuvné dveře Inoutic HST 76 s novým designem. Novinky si lze dopřát s trendy šedými fóliemi na šedém základním profilu. Inoutic je jediným výrobcem, který tuto možnost nabízí.

Šedá je „IN“! Inoutic – jediný výrobce, který nabízí kompletně šedá PVC okna

Inoutic

Simona Krautová

Publikováno 16.10.2015

Autor: Simona Krautová

Moderní architekturu a bydlení víc než kdykoli jindy utvářejí detaily. Bez nich by celek nefungoval. Společnost Inoutic, přední evropský výrobce PVC okenních a dveřních systémů a kompozitních stavebních materiálů, jako jediný na českém trhu nabízí PVC okenní a dveřní profily v šedé barvě. V kombinaci s šedými dekoračními fóliemi dodají oknům nebo dveřím moderní a luxusní vzhled i při otevření!

Inoutic / Deceuninck navštívila belgická velvyslankyně

Inoutic

Simona Krautová

Publikováno 1.10.2015

Autor: Simona Krautová

Brněnská pobočka předního evropského výrobce PVC okenních profilů společnosti Inoutic / Deceuninck uvítala v úterý v odpoledních hodinách belgickou delegaci v čele s velvyslankyní Belgického království.

Inoutic Project Plan – nový software pro výpočty okenních výplní

Inoutic

Simona Krautová

Publikováno 3.8.2015

Autor: Simona Krautová

Přední evropský výrobce PVC okenních profilů, společnost Inoutic, představila nový interaktivní projekční software Inoutic Project Plan. Tento nový nástroj umožňuje například výpočty statických a tepelně izolačních parametrů konstrukcí otvorových výplní včetně generování výkresů a detailních specifikací konstrukcí. Určen je pro práci architektů, projektantů a výrobců PVC oken a dveří.

Průvodce typy velkoformátových dveří

Inoutic

Simona Krautová

Publikováno 31.7.2015

Autor: Simona Krautová

Velké prosklené dveře umožňují jednoduše a efektně propojit vnitřní prostor s venkovním. Rozšiřují dispozici domu do volného venkovního prostoru a přivádějí více denního světla a čerstvého vzduchu do místnosti, což přispívá ke zdraví a duševní pohodě obyvatel bytu či domu. V neposlední řadě dávají stavbě moderní vzhled a jsou v souladu s otevřenou architekturou.

Výměna plastových oken v devíti krocích.

Inoutic

Simona Krautová

Publikováno 29.7.2015

Autor: Simona Krautová

Rady, co si ohlídat při montáži nových oken. Ke kvalitnímu bydlení nestačí jen vybrat prověřená okna, která stylově odpovídají vašemu domovu. Nezbytná je také jejich správně provedená montáž.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?