Štítky: zaklikávejte pro filtraci

IKEA chystá sousedské večeře v Praze, Brně a Ostravě

IKEA

Eliška Černá

Publikováno 18.8.2015

Autor: Eliška Černá

Své sousedy většinou moc neznáme, přitom to jsou právě oni, kdo nám mohou pomoci například s nastěhováním nové pohovky. Díky projektu IKEA mají nyní sousedé z nových developerských projektů možnost se lépe poznat, a to při příjemném posezení a dobrém jídle. První IKEA sousedská večeře se uskutečnila ve čtvrtek 13. srpna u pražského bytového projektu Metropole Zličín. Následovat budě pět dalších, a to v Brně, Ostravě a Praze.

Češi doma zbytečně plýtvají, ale chtějí to nyní změnit

IKEA

Eliška Černá

Publikováno 30.4.2015

Autor: Eliška Černá

Češi chtějí žít mnohem ohleduplněji k životnímu prostředí a šetřit svou kapsu víc než dříve. Celkem 71 % českých domácností se zajímá o snižování spotřeby energie a vody a množství odpadu více než před pěti lety. Pro 31 % Čechů je hlavní motivací snížení výdajů domácnosti. Mnoho z nich si však neví rady, jak výdaje za energii a vodu snížit.

IKEA představuje zeleninové kuličky

IKEA

Eliška Černá

Publikováno 27.4.2015

Autor: Eliška Černá

IKEA ve svých obchodních domech zahájila prodej novinky - zeleninových kuliček GRÖNSAK-SBULLAR. Ty jsou prvním krokem nového směřování společnosti v oblasti potravin a stravování a směrem k širší nabídce zdravějších a udržitelnějších potravin nabízených v obchodních domech IKEA.

Nová kolekce IKEA: bezdrátové nabíjení pro pohodlnější bydlení

IKEA

Eliška Černá

Publikováno 27.4.2015

Autor: Eliška Černá

IKEA představuje novou designovou kolekci, jejíž produkty propojují moderní technologii bezdrátového nabíjení mobilních telefonů a tabletů s krásným a funkčním vybavením domácnosti. Moderní řešení umí proměnit noční stolek, lampu nebo pracovní stůl v nabíjecí stanici. Nová kolekce výrobků se začne v obchodních domech v České republice stejně jako na dalších trzích prodávat v průběhu dubna 2015.

Z ulic celého světa až k vám domů – IKEA představuje kolekci ART EVENT

IKEA

Eliška Černá

Publikováno 27.4.2015

Autor: Eliška Černá

IKEA v dubnu uvedla na trh uměleckou kolekci ART EVENT 2015, která sází na emoce a dojmy. IKEA oslovila 12 streetartových umělců z celého světa, aby pro ni vytvořili sérii originálních plakátů. Vznikla tak kolekce plakátů, které jsou plné barev, vzorů a zajímavých grafik. Je to limitovaná kolekce a bude dostupná jen po omezenou dobu několika málo týdnů.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?