Štítky: zaklikávejte pro filtraci

ČSOB Pojišťovna „čeká nečekané“. Pojištění domácnosti prodlouží záruku všech spotřebičů na 5 let. Dokáže vám opatřit i deratizátora.

ČSOB Pojišťovna

Monika Klegová

Publikováno 12.10.2016

Autor: Monika Klegová

S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo, nebo co nepovažují za důležité. Nepředvídatelné a nepravděpodobné události se však mohou stát velmi jednoduše. Součásti pojištění tak je například 5letá záruka na veškeré spotřebiče, služby deratizátora nebo třeba elektrikáře či úhrada i zapůjčených věcí při jejich krádeži.

Šťastné konce nepříjemností na dovolené díky okamžitým zálohám na váš účet od ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna

Monika Klegová

Publikováno 5.9.2016

Autor: Monika Klegová

Rychlé finanční zálohy v případě lékařského ošetření v zahraničí, které jako první a jediná na trhu nabízí ČSOB Pojišťovna k cestovnímu pojištění, již mnohokrát pomohly vyřešit nepříjemnou situaci. Peníze na nutné výdaje za vyšetření nebo za léky putovaly klientům do Evropy, do USA a dokonce i do Bolívie. Stačilo mít sjednané cestovní pojištění pro držitele platebních karet ČSOB, Era nebo Poštovní spořitelny. Žena pokousaná psem na dovolené nebo plavčík se zánětem středního ucha tak nemuseli mít jakoukoliv obavu, že se u lékaře nedoplatí a že budou mít zkažený zbytek pobytu.

ČSOB Pojišťovna zvyšuje svůj tržní podíl. Zisk společnosti za rok 2015 činí 716 milionů korun.

ČSOB Pojišťovna

Simona Krautová

Publikováno 18.2.2016

Autor: Simona Krautová

ČSOB Pojišťovna zvýšila v roce 2015 svůj tržní podíl. Aktuálně činí 6,8%, což je o 0,4% více než v roce předešlém. Přepočítáno na předepsané pojistné je to skok vzhůru o půl miliardy, ze 7,4 miliardy korun v roce 2014 na 7,9 miliardy v roce 2015. Kvalitního výsledku dosáhla společnost i v oblasti hospodářského výsledku, který činí za uplynulý rok zisk ve výši 716 milionů korun.

Nové pojištění proti internetovým rizikům lze nyní sjednat i on-line. ČSOB Pojišťovna novinku podpoří kampaní

ČSOB Pojišťovna

Simona Krautová

Publikováno 26.1.2016

Autor: Simona Krautová

Jen pár dní poté, co ČSOB Pojišťovna uvedla jako první na český trh pojištění proti internetovým rizikům, přichází s dalším primátem. Nové pojištění lze sjednat tou nejjednodušší možnou cestou – on-line na internetu. Od února navíc ČSOB Pojišťovna novinku podpoří internetovou kampaní.

ČSOB Pojišťovna rozšiřuje své inovativní produkty o Pojištění internetových rizik.

ČSOB Pojišťovna

Simona Krautová

Publikováno 25.1.2016

Autor: Simona Krautová

V roce 2015 obohatila ČSOB Pojišťovna své portfolio o několik ojedinělých produktů. Patří mezi ně havarijní pojištění dronů, speciální pojištění na míru pro muže a ženy a pojištění Best Doctors. ČSOB Pojišťovna stále sleduje trendy a potřeby lidí a snaží se jim nabídnout řešení jejich aktuálních starostí. Proto nyní ČSOB Pojišťovna přichází jako první v České republice s Pojištěním internetových rizik. Od 18. ledna je možné jej sjednat také online, pro jednotlivce jen za 900 Kč, nebo pro celou rodinu za 1 188 Kč ročně. Pojišťovna za klienty v případě potřeby vyřídí reklamaci zboží, zaplatí vzniklou škodu, zajistí odstranění poškozujících informací nebo ponese náklady na soudní řízení.

Nový slogan ČSOB: Služby banky i pojišťovny pod jednou střechou

ČSOB Pojišťovna

Simona Krautová

Publikováno 15.1.2016

Autor: Simona Krautová

ČSOB začala ve svých vybraných kampaních používat logo s novým claimem „banka i pojišťovna“. Nový slogan začala banka používat v lednu a postupně jej začlení do všech retailových mediálních kampaní (TV, venkovní reklama, on-line reklama). Jde výhradně o marketingovou změnu, nemění se standardní logo banky, které zůstává, stejně tak jako označení poboček s výjimkou těch, kde jsou v plnohodnotné formě dostupné služby jak banky, tak pojišťovny. Na takových pobočkách se v rámci marketingových nosičů bude tento slogan významně propagovat.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?