Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Venkovní rolety pro všechna roční období

Climax

Eliška Černá

Publikováno 17.9.2015

Autor: Eliška Černá

Okny a dveřmi uniká 30–40 % z celkové ztráty tepla domu. Venkovní rolety představují jednu z nejlepších a nejefektivnějších zábran před únikem tepla skrz okenní otvor. Pomáhají snižovat spotřebu energie v naší domácnosti tím, že minimalizují tepelné ztráty v zimě a redukují příjem tepla v horkých dnech.

Schovejte se pod pergolu!

Climax

Eliška Černá

Publikováno 29.7.2015

Autor: Eliška Černá

V bytě je horko, do zahrady pere slunce na terase na nás útočí pohledy zvědavých sousedů. Co s tím? Architekti doporučují schovat se do příjemného stínu pergoly. Ta nás navíc ochrání i před silným deštěm. Nová bioklimatická pergola českého výrobce CLIMAX má patentovanou sklápěcí střechu složenou z hliníkových lamel.

Výrobce stínění Climax zvýšil tržby na rekordních 752 milionů

Climax

Eliška Černá

Publikováno 5.5.2015

Autor: Eliška Černá

Český výrobce stínění Climax má za sebou nejúspěšnější sezónu ve své historii. Za rok 2014 dosáhly jeho tržby výše 752 mil. Kč, což je jednoznačně nejvíc ze všech výrobců stínící techniky na tuzemském trhu. Na pozitivních hospodářských výsledcích se podílela především silná pozice společnosti na zahraničních trzích.

Místo záclon stínění šité na míru

Climax

Eliška Černá

Publikováno 12.3.2015

Autor: Eliška Černá

Probuďte v sobě tvůrčího ducha a oživte svůj interiér zajímavým doplňkem. Nemusíte se hned pouštět do nákladné nebo náročné rekonstrukce. Stačí si pohrát s textiliemi a barvami. Začněte třeba okny a pořiďte jim atraktivnější zastínění. Interiérové plisé od největšího výrobce stínění CLIMAX spolehlivě zkrotí ostré jarní slunce a díky svým vlastnostem je jedničkou v zastínění atypických oken, dveří či velkých skleněných ploch zimních zahrad.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?