Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Oslavte Velikonoce s Becherovkou Original

Becherovka Original

Monika Klegová

Publikováno 10.2.2017

Autor: Monika Klegová

K tradičním svátkům Velikonoc se skvěle hodí věhlasný český likér Becherovka Original, jehož příběh se v Karlových Varech píše již více než 200 let. Připijte si o Velikonocích bylinným likérem, který vznikl díky neutuchající vášni rodiny Becherů. Více než dvě století stále stejný recept skrývá dokonale harmonické spojení více než 20 bylin a koření z České republiky i z dalekých exotických krajin. Ani dnes se do Becherovky nepřidávají jakékoliv chemické konzervační látky. Chutná přesně tak, jak chutnala v roce 1807.

Veselé Velikonoce!

Becherovka odhalí část svého tajemství

Becherovka Original

Monika Klegová

Publikováno 10.2.2017

Autor: Monika Klegová

Už více než 200 let je recept na Becherovku stejný a hlavně tajný. A tak to i zůstane. I když ne tak docela. Část tajemného receptu vám poodhalí na čtyřech nových etiketách z limitované edice. Etikety ukáží vybrané koření a byliny, které jsou součástí legendárního likéru. Trojici lahví koupíte od března v obchodech, čtvrtou seženete pouze v Muzeu Jana Bechera.

Vytvořte si vlastní personalizovanou lahev Becherovky Original a obdarujte své blízké

Becherovka Original

Marta Melichárková

Publikováno 16.11.2016

Autor: Marta Melichárková

Praha, 16. listopadu 2016 Nevíte si rady s vánočním dárkem? Rádi byste darovali něco opravdu originálního a osobního? Darujte lahev Becherovky Original, která ponese jméno obdarovaného nebo krátký vzkaz. Díky stránce www.becherovka.cz/mojelahev máte jedinečnou příležitost vytvořit a objednat svou vlastní personalizovanou 0,5 l lahev. Získáte tak originální dárek, který můžete využít jako pozornost pro přátele, ctěné obchodní partnery anebo jako cenný přírůstek do osobní sbírky.

Horké drinky z Becherovky Original

Becherovka Original

Marta Melichárková

Publikováno 20.10.2016

Autor: Marta Melichárková

Vánoce se pomalu blíží. Nechejte se inspirovat horkými nápoji z Becherovky. V zimních měsících vás dokonale zahřejí, navodí vánoční atmosféru a jejich skvělá chuť potěší vaše chuťové pohárky. Navíc si je můžete namíchat sami doma.

Becherovka je výjimečná i v koktejlech

Becherovka Original

Eliška Černá

Publikováno 28.6.2016

Autor: Eliška Černá

Lidé milují charisma nejen samotné Becherovky. Chutná totiž skvěle i v míchaných koktejlech. Snad každý si jako první zřejmě vybaví oblíbený Beton, tedy Becherovku s tonikem. Tím ale varianty zdaleka nekončí. I Beton můžete pozměnit tím, že do něj přidáte plátek okurky nebo aperitiv původem také z Karlových Varů s názvem KV 14. Barmani navíc po celém světě vymýšlejí stále nové kombinace koktejlů s Becherovkou. Oceňují totiž, že dodá každému koktejlu originální chuť. A právě v letním období patří koktejly z Becherovky k velmi osvěžujícím. Vyzkoušejte Apple Sling, Czech Mule, KV Cooler, nebo třeba Bohemian.

Projekt Mákni srdcem přinesl Becherovce novou etiketu

Becherovka Original

Eliška Černá

Publikováno 16.6.2016

Autor: Eliška Černá

Becherovka v pondělí 13. června představila vítěznou verzi etikety limitované edice kultovního likéru. Tu vytvořil v rámci večera Mákni srdcem mladý a nadějný designér Jan Zábský pod dohledem členů kreativní skupiny OKOLO.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?