Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Postup výroby vánočního stromku s Balakrylem

BALAKRYL

Monika Klegová

Publikováno 7.10.2016

Autor: Monika Klegová

Jak vyrobit originální vánoční dekoraci? Přeci vlastnoručně. Značka Balakryl připravila návod na prostorový stromek z dřevěných hranolů. Jednotlivá patra stromku se dají otáčet a nabízí tak mnoho variant. Fantazii se meze nekladou ani v barvě a zdobení stromku. Můžete ho třeba sladit s vybavením své domácnosti.

15 zajímavostí, které jste možná nevěděli o dřevu

BALAKRYL, BONDEX

Monika Klegová

Publikováno 6.10.2016

Autor: Monika Klegová

Dokáže změnit hodnotu pozemku, na kterém stojí. Nejstarší kousky zažily první mezopotámské osadníky a ty nejmenší rostoucí exempláře nejsou větší než propiska. Dřevo je prostě materiál plný zajímavostí. Přečtěte si, které nás zaujaly nejvíc.

Psí bouda, včelí úl, ptačí budka nebo třeba domeček pro morče ve veselejších barvách

BALAKRYL

Monika Klegová

Publikováno 13.9.2016

Autor: Monika Klegová

Přístřešky našich mazlíčků, nebo i občasných návštěvníků zvířecí říše, mohou být nápadité a originální. Stačí jim dodat šmrnc a nápad pomocí barev. Pokud se bojíte, že bude barvu váš pes olizovat a že mu ublíží na zdraví, můžete být zcela v klidu. Ekologické barvy Balakryl UNI zajistí absolutní nezávadnost nátěru. Tyto vodou ředitelné barvy neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky. Splňují nejpřísnější normy, díky kterým získaly atest pro natírání dětských hraček i pro přímý styk s potravinami. Vybarvěte domovy svých zvířecích kamarádů zcela bez obav.

Ze šrotu originální stolek, z palet „Lavička přátelství“ a spousta dalších nápadů ve 4. ročníku Barevné hry recy-věcí

BALAKRYL

Monika Klegová

Publikováno 16.8.2016

Autor: Monika Klegová

Barevná hra recy-věcí je rok od roku oblíbenější. Letošního, čtvrtého ročníku se zúčastnilo rekordních 201 soutěžících, kteří buď jako jednotlivci, nebo v kategorii skupin vdechli staré věci nový život pomocí barev Balakryl. V soutěži se sešlo množství zajímavých a originálních nápadů. Z deseti finalistů v obou kategoriích si tvůrci výrobků, které získaly od veřejnosti nejvíce hlasů, odnesli každý 50 000 Kč.

4 z 5 Čechů se považují za kutily. ¾ domácností pravidelně ošetřují dřevěné vybavení, nátěrům ale nerozumí.

BALAKRYL, BONDEX

Monika Klegová

Publikováno 16.8.2016

Autor: Monika Klegová

Většinou sami sebe alespoň trochu řadíme mezi kutily a víme, že o dřevo je potřeba pečovat. Ukázaly to výsledky průzkumu, který si nechala zpracovat značka Balakryl. Rozdíl mezi lakem, olejem a lazurou však zná pouze ¼ dotázaných. Nezávadnost barev nás zajímá více. Vodou ředitelnou a syntetickou barvu na dřevo rozeznají ¾ lidí. 37 % respondentů pak preferuje ty vodou ředitelné oproti 22 %, kteří sáhnou po syntetických. Nejznámější (86 %, o 11 % více než vloni) a nejoblíbenější (32 %) značkou nátěrů na dřevo je Balakryl.

Blog Milujeme dřevo – vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevu

BALAKRYL, BONDEX

Monika Klegová

Publikováno 16.8.2016

Autor: Monika Klegová

Dřevo vytváří naše přirozené prostředí. Stavíme z něj roubenky, terasy, altánky, pořizujeme si dřevěný nábytek a dekorace. Jak se ale vyznat ve všech druzích dřeva, v potřebné péči o daný kus a jak vybrat vhodnou barvu a ochranu před větrem nebo odřením? Na všechny tyto otázky vám odpoví web milujemedrevo.cz. Formou blogu zde pravidelně přibývají nejen informace, rady nebo postupy, ale také inspirace, nápady a mnoho zajímavostí. Dřevo milujeme a je tak nádherně složité, že si vlastní blog zaslouží.

    Které tiskové zprávy
    vás zajímají?