Štítky: zaklikávejte pro filtraci

Kotle, které hřejí a zdobí. Využijte státní dotace na nový kondenzační kotel Ariston

Ariston Thermo

Simona Krautová

Publikováno 30.11.2015

Autor: Simona Krautová

Fouká ze strnišť, za chvíli začne chumelit, a tak každý, kdo odkládal pořízení plynového kotle, má plné ruce se sháněním ideální varianty pro svůj byt či dům. A jako by to nestačilo, své k tématu letos řekla i Evropská unie. Koncem září vypustila do světa směrnici o ekodesignu (ErP), která „stanovuje minimální úroveň energetických požadavků na výrobky pro vytápění a ohřev teplé vody“. Co to znamená?

Ariston Andris – zcela nové rozměry v ohřevu vody

Ariston, Ariston Thermo

Simona Krautová

Publikováno 7.8.2015

Autor: Simona Krautová

Společnost ARISTON, přední evropský výrobce ohřívačů vody, plynových kotlů a tepelných čerpadel, představila nové zásobníkové elektrické ohřívače vody ARISTON ANDRIS. Charakterizují je malé rozměry, velký výkon, flexibilní instalace, bezpečnost či nová funkce ECO EVO, která maximalizuje energetickou efektivnost.

ARISTON VELIS INOX – nejefektivnější řešení kompaktnosti, energetické úspornosti a designu pro ohřev vody

Ariston Thermo

Simona Krautová

Publikováno 20.3.2015

Autor: Simona Krautová

Společnost ARISTON, tradiční výrobce ohřívačů vody, plynových kotlů a tepelných čerpadel, představila nový elektrický ohřívač vody ARISTON VELIS INOX. Designově propracovaný zásobníkový ohřívač, který lze instalovat svisle i vodorovně při zachování všech svých funkcí, nabízí 7 letou záruku, unikátní systém dvou nerezových nádrží, nižší spotřebu energie při rychlejším ohřevu vody a také systém, který ohřívač ochrání proti zamrznutí.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?