Štítky: zaklikávejte pro filtraci

ADLER oficiální dodavatel oblečení festivalu světla Signal představuje novou textilní kolekci Piccolio

Adler

Milan Stoppa

Publikováno 13.10.2016

Autor: Milan Stoppa

Společnost ADLER u příležitosti festivalu světla Signal, kde je oficiálním dodavatelem oblečení, uvádí na trh novou produktovou řadu reklamního textilu PICCOLIO. Vysoká kvalita zpracování při zachování příznivé ceny předurčuje celou kolekci k využití pro velkorysé reklamní kampaně a masové eventy s potřebou velkého množství reklamních triček, jakým je právě Signal festival.

ADLER posiluje svoji přítomnost v Asii za účelem zvýšení kvality produktů

Adler

Milan Stoppa

Publikováno 29.9.2016

Autor: Milan Stoppa

Den 6. září se pro ADLER Czech, a.s. stal další strategickým milníkem v pokračujícím růstu společnosti. Na adrese Room 1512, Building 4, Guang'an Road 9, Fengtai District v Pekingu byla pod názvem Beijing Adler inspection company LTD otevřena čínská pobočka. Její právní forma odpovídá ekvivalentu českého s.r.o. a proces založení si vyžádal více než půlroční tvrdou práci managementu. Velkou roli v celém řízení sehrála i agentura Czech Trade, která byla po celou dobu zakládání aktivně nápomocna.

ADLER podniká zodpovědně, zásadově a prospěšně

Adler

Milan Stoppa

Publikováno 15.6.2016

Autor: Milan Stoppa

Nedílnou součástí firemních hodnot společnosti ADLER Czech a. s. je odpovědná role vůči životnímu prostředí, zaměstnancům i veřejnosti. ADLER pomáhá vybraným prospěšným projektům, podporuje třídění a recyklaci obalových odpadů a dodržuje udržitelné metody. Zavázal se několika celosvětově uznávanými certifikacemi a stejně pečlivě si vybírá i své dodavatele. Ti musí doložit příslušné listiny dokazující postupy, které respektují pracovně právní i etické zásady a neohrožují životní prostředí.

ADLER otevírá nové distribuční centrum v Ostravě

Adler

Milan Stoppa

Publikováno 15.4.2016

Autor: Milan Stoppa

Společnost ADLER Czech, a. s., otevírá v Ostravě nový sklad a logistické centrum. Celková kapacita je v současnosti až 14,5 milionů kusů textilu, ale do tří let se počítá s dalším rozšířením kapacit. Moderní hala je přímo nabitá unikátními technologiemi a logistickými procesy.

PLEON Impact zajistí komunikaci Adleru

Adler, PLEON Impact

Milan Stoppa

Publikováno 8.12.2015

Autor: Milan Stoppa

Největší český výrobce a prodejce reklamního textilu, společnost ADLER Czech, a. s., se dohodla na spolupráci s agenturou PLEON Impact. Ta od prosince bude zajišťovat jak PR komunikaci, tak některé speciální projekty. Adler se pro rozsáhlejší spolupráci s komunikační agenturou rozhodl poprvé ve své patnáctileté historii a hodlá za pomoci komunikačního mixu potvrdit svou roli jedničky na českém trhu.

Které tiskové zprávy
vás zajímají?